Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne kółko ale nie wiem czy 18 nie byłoby lepsze;) może być mały niedosyt po założeniu wszystkiego

Opublikowano
  • Autor

Byloby ^^ trudno, w sobote odbieram felgi z malowania. Troche sie przy nich napracowalem wiec sie ich nie pozbede ;d Analizowalem jak wygladala ta felga u Grn'a i u Deal'a i ogolem podobalo mi sie wiec jak auto zejdzie w dol mysle, ze bedzie fajnie :wink: Strasznie mnie juz nosi zeby to zalozyc wszystko :decayed:

Opublikowano

dobra gleba i bedzie malina, jaki kolor felg,ori czy jakis nie typowy?

Opublikowano
  • Autor

LE1M mexico beige z palety starych vw. Planowany od dawna, choc Rooney juz mnie uprzedzil i na flatach ma cos podobnego ;d :wink:

szukalem czegos jak to bedzie na srebrzaku wygladalo ale ciezko ;d

http://i206.photobucket.com/albums/bb111/joey-vw/p001-5.jpg

beda opony to odrazu wrzuce foto po przymiarce :decayed:

Opublikowano

Moze byc ciekawie, efekt koncowy pokaze cos wykminil:wink:

Opublikowano
  • Autor

niestety tylko 7.5'. Moze jakis dystans wpadnie. Obecnie mam ET43

Opublikowano

A jak opona do tych 7.5? z 205x50 by sie zdalo najmniej:wink:

Opublikowano
  • Autor

17 cali. Opon szukam 215/45. Jest chyba nizsza od 205/50

Opublikowano

205/40/17 załaduj to będzie go można konkretnie położyć, profil powyżej 40 już balonowaty trochę :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

poki co kupilem dwie Pirellki 215/45 i szukam kolejnych dwoch opon. zdj troche kiepskie bo w piwnicy ale kolorek mi sie ogolem podoba :wink:

Zdjcie0190.jpg

Zdjcie0191.jpg

na to jeszcze pojdzie klar ;d

Opublikowano

Ciekawy kolorek, też nad takim myślałem ale mam coś "jaśniejszego" :)

Co do opon to ładuj 205/40 ;) jak u mnie hehe

Opublikowano

no autko takie jak moje;) ciekawy jestem jak te twoj felgi będą na aucie wyglądać:decayed: pytanie do Robertuss ​jak się jeździ na takich oponkach?

Opublikowano
pytanie do Robertuss ​jak się jeździ na takich oponkach?

Jeszcze się nie jeździ bo zima nie odpuszcza ;)

Opublikowano
  • Autor

215/40 nie znalazlem a taki rozmiar chcialem wiec wpadlo 215/45 ;o Ogolem byla przymiarka. Mi sie podoba, kolor dosc kontrowersyjny ale najwazniejsze ze mi pasuje :wink: zakupilem dzis odboje do gwintu SS. Na przod KYBa do A4 B5, na tyl FEBI Bilstein do golfa mk III Variant. Mam nadzieje, ze Slava mnie nie pociuloł i wszystko bedzie ladnie gralo :wink::decayed:

Opublikowano

heh no ja mam oponki 225/45 przód i 235/45 tył więc za dużo nie zglebie:kwasny: a gwint też będę miał w sobotę SS to od razu zakładam;P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeden felunek dalej męcze aleee taka mala zapowiedz, znaczek i grill poliftowy w czarnym macie juz siedzi :wink:

DSC_0086.jpg

jutro moze zrobie lepsze zdj :decayed:

Opublikowano
Jeden felunek dalej męcze aleee taka mala zapowiedz, znaczek i grill poliftowy w czarnym macie juz siedzi :wink:

http://i.imagebanana.com/img/6c3qk04o/thumb/DSC_0086.jpg

jutro moze zrobie lepsze zdj :decayed:

na biało pomalowałes znaczek audi z grilla?

Opublikowano
  • Autor

nie nie. W kolor felg, ktorych c**jowe zdj wrzucilem tez wyzej :wink: Jutro psotaram sie zrobic lepsza fote za dnia, bo na zywo wyglada lepiej :wink:

paleta LE1M ze starych vw mk1. Felgi i znaczek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.