Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
]rozne dekory[/b] ? ;>

no widzę że na drzwiach inne i na konsoli inne :decayed: oklej je całe jakąś folią :wink:

Co do poliftow to juz oklejone w czerni' date=' mialem dylematy ale to juz po tym jak kupilem folie :decayed: moze kiedys to zmienie choc mam zle wspomnienia z tym oklejaniem.. ile ja nerwow przy tym mialem :decayed: zostaly mi jeszcze przedliftowe lampy tylne moze je okleje i bede zmienial jak bede mial kaprys xd

Za alu dopiero sie zabiorę tylko niech sie cholerna sesja skonczy :kwasny: Mam juz mega cisnienie tylko pogoda mi na nic nie pozwala ;d nawet aktualnych fot auta nie ma ;d ale uparlem sie, ze wrzuce fotki jak pomontuje juz to co mam i je dobrze umyje :wink:

co do felg to identyczny wzor jak ma kolega deal View image: IMG 8192 Srodek dekla czarny, a reszta dokladnie w kolorze LE1M z palety volkswagena :wink:

dobre koło, czekam na foty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nieeee to tak swiatlo pada ;d dekory sa takie same hehe :decayed:

dzieki za dobre slowo:wink:

Opublikowano
nieeee to tak swiatlo pada ;d dekory sa takie same hehe :decayed:

dzieki za dobre slowo:wink:

a pa bez kitu. Kameleon :grin:

ładuj gwint i to koło na dobrym profilu i kładź na glebe dziada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, wszystko po lekku jak fundusze pozwalaja :decayed:

tymczasem roboty w ciul a juz mnie palce bola ;d

58726809983189705066_thumb.jpg

pozno zaczalem wiec mysle, ze felga na dzien mi zejdzie z tym matowieniem kawałek po kawałeczku :decayed:

Opublikowano

powoli powoli i się zrobi ogarniesz do sezonu hehe ? :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dobra.. ogarnalem wkoncu jakies foty brudasa :decayed: Nastepne beda lepszej jakosci ale to dopiero po pucingu i montazu tego co mam bo tak to poki co nic sie nie zmieni dopoki pogoda nie dopisze :wink:

20130203_144212.jpg

20130203_144308.jpg

20130203_144253.jpg

ps. jesli ktos sie dopatrzy naklejki batalionu na szybie, na ktora oczywiscie nie zasluguje to nie zjadajcie mnie.. zerwe ja :decayed: Odkad przejalem auto procz paru mankamentow technicznych, lakieru i wymiany kierownicy nie ogarnalem jeszcze nic :decayed:

---------- Post dopisany 12-02-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 21:18 ----------

kolejny grat do auta, mieszek od Reggiego przez, ktory bardzo sie nawk**wiałem na poczcie :facepalm: Świetna robota, polecam !

71913057720989259401_thumb.jpg

Opublikowano

malowałeś całe auto?? ile Cie ten lakiernik wyniósł?? tez mnie to niestety czeka, ogólnie fajna audiczka ;) powodzenia w dalszym działaniu

Opublikowano
  • Autor

nie malowalem calego :wink: blotnik, maska, doly w drzwiach . Maska porysowana, a reszta malutkie ogniska rdzy. bede malowal chyba jeszcze tylni zderzak ale to na lato.

Opublikowano

sie pstryknelo fotki pod Jazz Clubem :naughty:

powodzonka w m(i)odzeniu :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no tak jakos przy okazji bo kumpel tam pracuje :decayed:

---------- Post dopisany 27-02-2013 at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 18:05 ----------

sesja ukonczona ;d moge bardziej skupic sie na aucie i dalej piescic felgi. Gwint SS w drodze. Dzis mialem dobry humor, zmienilem ramki klubowe ze srebrnych na czarne, naklejki klubowe wpadly na tylniej bocznej szybie no i najwazniejsze- lampy ;d z eefektu jestem zadowolony :wink: Jutro zakladam mieszek no i w przyszlym miechu jak dorwe plastilaka czarny poliftowy grill, ktory lezy od 2 miesiecy :decayed:

85882524987814732056_thumb.jpg81813607149829624661_thumb.jpg

jeszcze na kostce musze przepiąc wsteczny z kierunkiem w tych lampach bo poki co ejst smiesznie :decayed:

Opublikowano

fajna troche klon mojej :)

Opublikowano
  • Autor

Dzis doszedł gwint Supersporta za co serdecznie dziekuje userowi Robert0392 :wink: W przyszlym miesiącu montaż :wink:

Opublikowano
Dzis doszedł gwint Supersporta za co serdecznie dziekuje userowi Robert0392 :wink: W przyszlym miesiącu montaż :wink:

CZeeeeekam na efekt położenia dziada na ziemi :decayed:

Opublikowano

Ja bym nie wytrzymał miesiąc czasu z gwintem w garażu:grin:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie teraz tak siedze i chyba tez nie strzymia ;d ale hajs mnie do tego przymusza no i postanowilem, ze gwint odrazu wpadnie z letnim kolem. Odboje jeszcze musze kupic, opony na letnie kolo no i najwazniejsze pomalowac wkoncu te kółka na lato ;d farby mam tylko matowienie mi opornie idzie :decayed:

Opublikowano

Działaj bo wiosna tuż tuż :decayed:

Opublikowano

kamil działaj bo przy mojej cza porobic i :) i jak aukcja allegro ? rzuc tam do 700 :) bo mi sie spieszy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niby nie choc jak popytasz ludzi na forum kazdy ma inny patent na to w czym siedzi zarowka. Niektorzy przerabiają ori wkłady, a inni rezają na jeszcze inny sposob. Ja np. miałem dorobione tulejki i w to wsadzone oprawki na gniazdo dwuwloknowe z allegro. Jeszcze bylo w planie rezanie z wkladow z tjuningowych lamp z renault twingo no ale nie wyszlo do konca i troche za luzne byly. Poczytaj w temacie tam duzo osob sie wypowiada jak robilo :wink: o tu:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934/

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 21:13 ----------

Plyn hydrauliczny wymieniony az kiera lepiej chodzi, zacięta klapa bagaznika wkoncu uległa jak niejedna nastolatka i wszystko smiga.

Niestety nie mialem czasu odkrecic boczka i wgl cos mi to nie szło ale wchodząc przez bagaznik zauwazylem ze mam glosniki z nokii. Czyli z przodu znajduja sie 10tki z nokii hm ?? Musze to wiedziec bo potrzebuje glosniki dwa zakupic a wymieniam na uzywki ori, a jakby byly 10tki to juz bym odrazu 13tki kupil o ile one lepiej cos by graly :wink:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 11:51 ----------

Mala przymiarka dzis bo predzej nie mialem na to czasu :decayed: 17' jednak malawe mi sie wydaje no ale wsumie nie ma jeszcze opon i auto na lewarku. Dwie fele juz sie maluja, dwie dalej mecze jak widac. Wierze,ze z pcozatkiem kwietnia pogoda dopisze i zaloze wkoncu kola i gwint :wink:

Zdjcie0183.jpg

Zdjcie0184.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.