Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzisz ja mam 17 7cali BBS do pchnięcia bo kupiłem 18, mogłem Ci to jedną paczką wysłać:)

audi3.jpg

<br /><br />

PS widze że dużo ludzi się z gofra przesiadło, ja tez kiedyś miałem mk3 20jahre, fajny sprzęt.

Opublikowano
  • Autor

kurcze, jednak czegos bardziej w niemieckim stylu, a jaki tam masz profil opony i jakiej szerokosci sa te felgi?

a moj golf wygladał tak:

dsc0273uo.jpg

<br /><br />

Opublikowano

7cali ET42 teraz są opony 225/45 za grosze chce je oddać bo mi zawalają 450zł z oponami

PS fisa zakładaj

Opublikowano
  • Autor

co do fisa, to jestem zielony, czy wystarczy ze kupie licznik na allegro z fisem od takiego samego silnika z podobnego roku? bo nie ogarniam... :P

Opublikowano

tak w skrócie to musisz mieć licznik i manetkę do sterowania. Ale warto fis był moim pierwszym modem i moim priorytetem, a też byłem zielony

Opublikowano
  • Autor

a powiedz czy to musi byc licznik od takiego silnika jak Mój? Czy moze byc od jakiegos podobnego?

Opublikowano
tak w skrócie to musisz mieć licznik i manetkę do sterowania. Ale warto fis był moim pierwszym modem i moim priorytetem, a też byłem zielony

:siema: sorki ze sie w dyskusje wdaje ale nie zapomni ze najwieksza magia jest ogarnac ten temat vagiem :wink:

Opublikowano
  • Autor

ciężki temat? Trzeba jakieś dodatkowe czujniki i wiązki kłaść?

Opublikowano
ciężki temat? Trzeba jakieś dodatkowe czujniki i wiązki kłaść?

zalezy jak dla kogo ja bym sie sam tego nie podial bo gula jestem :grin: czujniki nie potzrebne, jak bys kupil od przedlifta to wszystko chodzi P&P ale jak od polifta to z tego co pamietam to trzeba kostki rzezbic

Opublikowano

kupujesz licznik z przedlifta, z takimi samymi kostkami jak masz w oryginale i tylko przekładasz licznik-ja tak zrobiłem na początku, później jak miałem chęci co jakiś czas dodawałem sygnały do fisa a teraz mam ful, ale warto, zainwestuj

Opublikowano
  • Autor

musze od razu kupic manetkę? czy moge pozniej? jak jest z immo?

Opublikowano

możesz pozniej kupić, immo masz poza licznikiem więc nie masz problemu jak kupisz taki sam licznik

Opublikowano
  • Autor

ten jest od 1.8T ale rozni sie tym ze ja mam cyfry obrotka pojedyncze a ten ma dziesiątki... i mam nieco inne wskazówki...

Opublikowano

jest cały temat"efekt wymiany licznika na fis" masz 150stron czytania, nie będziemy Ci tu robić bałaganu

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

audi7.jpg

<br /><br />

To jeszcze przed zmianą tunelu na 2din, no bez modzenia się nie obędzie:)

Opublikowano
  • Autor

roae22, masz racje, poczytam:)

a przed zmiana licznika miales dwa male zegarki? te od oleju i ładowania?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne autko pare razy sie widzielismy w autolandzie w braniewie.

Opublikowano
  • Autor

czarny avant? to kojarzę:D

dzieki,

dzis audi przeszlo mala korekte lakieru. to moja pierwsza korekta maszynowa, ale mysle ze wyszlo dobrze. jutro za dnia jakies fotki pokaze. dzis skonczylem juz po ciemku.

Opublikowano

tak czarny avant.

Opublikowano
  • Autor

dzis w chwili wolnego czasu wymienilem polamane plastiki od podnoszenia szyby. gładko poszło. :)

Opublikowano

fajna audiczka Piotrek;] tylko cos jej na tolkmicku nie widze zeby sie styknela z Moim Avaciorem;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.