Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to ja się wtrące z pytaniem:

czy do b5 fwd stabilizatory z rs4 b5 podejdą, a jeśli tak to w jakim stopniu wpłyną na trakcje ???

do B5 chyba nikt jeszcze nie zakladal, sam jestem ciekaw bo tez mam taka tylko ze Quattro

nie pomogę w temacie bo nie przerabiałem [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 14:08_________________________________________________

Waski, czy jest opcja zeby poszla jedna paczka do Wawy? [do mnie np.]

Może być tylko sprawdzę jaka waga kilku sztuk,bo to tez jest ważne :gwizdanie:

Opublikowano

ja wpłaciłem pełna kwote :)

Opublikowano

Poszlo z mBanku

Opublikowano

Wąski.

tylko bank muszę zrobić

nie no nie będziesz wpłacał ze swoich tylko mi podasz ile i Ci szybko przeleję i dopiero odbierzesz :decayed::wink4: No chyba że już wiesz za ile jest ta wiązka po mega rabacie to zaraz idzie przelew... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisałem kwota jest podana bez przesyłki,dałem info -może ktoś będzie miał trasę do stolicy[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 14:11_________________________________________________

Wąski.

tylko bank muszę zrobić

nie no nie będziesz wpłacał ze swoich tylko mi podasz ile i Ci szybko przeleję i dopiero odbierzesz :decayed::wink4:

:wink4:

Opublikowano

Ja bede przelatywal kolo KRK, ale dopiero za 1,5 tyg [w dodaku w niedziele w nocy :polew: ], a do tego czasu chce zalozyc stabilizatorki :decayed:

Kazdy wplaca kase na konto > wysylka > koszt wysylki pokrywa odbiorca :good:

Opublikowano

aaa no to powiesz ile przesyłka wyslesz a my podzielimy :) i sie rozliczymy :)

Opublikowano
  • Autor

Dziwne jeszcze żadnej kasy nie ma :naughty:

Opublikowano

jaki masz bank ??

Opublikowano
  • Autor

jaki masz bank ??

Ja :gwizdanie: żadnego :polew:

żona ma konto w ING

Opublikowano

Przelewy powchodza jutro przeciez.

Opublikowano

to jutro po 12 będą :)

Opublikowano

tez juz przelalem,dzieki,na pw.napisalem co i jak

Flyer,tak jak ustaliliscie z Boberkiem to sie pozniej policzymy,pzdr

Opublikowano

Wąski. w końcu i ja puściłem przelew :decayed: ale tak jak mówiłem poczekamy aż przyjdzie kabel i wyślesz wszystko razem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A ile płacicie może przyjadę do Was osobiście :naughty:

Opublikowano

tez juz przelalem,dzieki,na pw.napisalem co i jak

Flyer,tak jak ustaliliscie z Boberkiem to sie pozniej policzymy,pzdr

ok spoko :)

Opublikowano

Ja wpłaciłem 9 złotych więcej co by było na piwo dla Ciebie, ale nie sądzę że po odjęciu 3 zł na piwo za 6 złotych przyjedziesz do Malborka :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja wpłaciłem 9 złotych więcej co by było na piwo dla Ciebie, ale nie sądzę że po odjęciu 3 zł na piwo za 6 złotych przyjedziesz do Malborka :polew:

:mysli:

:naughty:

Opublikowano

Waski, szukasz "kuriera" z krakowa do wawy, czy wyslesz do nas jedna paczke? [np. Pocztexem]

Kuriera predko nie znajdziemy, a ja chcialbym zeby stabilizatorki doszly do wtorku, bo jestem juz umowiony na montaz... :)

Opublikowano
  • Autor

Mam kuriera już mam :) Kepasa jedzie w niedzielę ok 14 w Warszawie :)

jest szansa że ktoś z Was odbierze ul.Grójecka

nr.na pv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.