Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jakas aluzja :)

Nie :decayed: EOT :wink4:

Opublikowano

z racji ze mam juz tyl to czekam na info co do przodu i bede wtedy decydowal na 100%

Opublikowano
  • Autor

wiemy przód 300 zł a tył 220 zł .

Ceny w Aso poszły w góę podobno od tamtego tygodnia :evil:

Opublikowano

hmm a ile wysyłka ?? od Ciebie :) [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 09:53_________________________________________________chyba ze grupowo będzie wysyłka do warszawy :) to ja sie pisze :)

wiec czekamy

na liste chetnych :)

Opublikowano

wiemy przód 300 zł a tył 220 zł .

Ceny w Aso poszły w góę podobno od tamtego tygodnia :evil:

Biere tyl + przod, tylko kiedy byloby to? :)

Opublikowano

tył 220 zł .

:shocked: :shocked: to coś Adaś chyba nie wynegocjował w wawie upustu...

Opublikowano

biore tyl, ale pod warunkiem ze uwiniemy sie do konca tego tygodnia i w weekend bedzie juz u mnie. :hi:

Opublikowano

a powiedzcie mi jeszcze ile to jest roboty żeby to założyć??

Opublikowano

ja nie zakłądałem jeszcze :)

ale chyba nie ma takiego problemu :)

to jak warszawaiaki zamawiami i wspólną przesyłka pójdzie ??

Opublikowano
  • Autor

Panowie prosze napisać kto i który i czy z gumami ?

Czas oczekiwania :gwizdanie: zależy ile szt.Jak coś z niemiec czas sprowadzenia ok 5 dni roboczych :)

Proszę chetnych do potwierdzenia PV do jutra godz.11 :)

NIE CHCĘ ZOSTAĆ Z 10 SZT :evil:

Opublikowano

To robimy liste!

1. FLYER - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow.

***

Waski - dzieki za zalatwienie tematu :)

Opublikowano

to jak warszawaiaki zamawiami i wspólną przesyłka pójdzie ??

ja bardzo chetnie. W sumie, po przemysleniu, to mi sie juz tak nie spieszy. :hi:

Opublikowano

1 szt stabilizator RS4 przód z obejmami i gumami

Opublikowano

A do listy sie dopisac to nie laska? :cool1:

Opublikowano

1. FLYER - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow.

2. BOBEREK 1 szt stabilizator RS4 przód z obejmami i gumami

prosze Flejerku :)

Opublikowano

1. FLYER - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow.

2. BOBEREK 1 szt stabilizator RS4 przód z obejmami i gumami

3. ALV - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez łączników :kox:

Opublikowano

Tylu chetnych bylo... :confused4:

Opublikowano

1. FLYER - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez lacznikow.

2. BOBEREK 1 szt stabilizator RS4 przód z obejmami i gumami

3. ALV - przod i tyl z gumami, obejmami itd... ale bez łączników :kox:

4. letallec - tył z gumami, bez łączników

Opublikowano

Pamietajcie o PW do Waskiego.

Opublikowano
  • Autor

Tylu chetnych bylo... :confused4:

standard :evil: [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 18:57_________________________________________________tylko nie pisać po miesiącu czy jeszcze mam :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.