Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nie można było tak od razu ? :tongue4: Dzięki Poziek :wink4:

Opublikowano

Nie... Nie zaglądałem jeszcze pod swoje auto bo nie było potrzeby... :tongue4:

jest chudy jak mały palec...w kazdym aucie jest

no taki pręcik :P

a ten od RSa to juz pręt :P

Opublikowano
  • Autor

Nie... Nie zaglądałem jeszcze pod swoje auto bo nie było potrzeby... :tongue4:

jest chudy jak mały palec...w kazdym aucie jest

no taki pręcik :P

a ten od RSa to juz pręt :P

też pręcik :) [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:00_________________________________________________

Nie... Nie zaglądałem jeszcze pod swoje auto bo nie było potrzeby... :tongue4:

szydera :naughty:

Opublikowano

Jaaa ?? Gdzieeee tam :decayed: EOT :wink4:

Opublikowano

Jaaa ?? Gdzieeee tam :decayed: EOT :wink4:

nie zaglądał bo jest za niski :P

Opublikowano

Chyba za wysoki żeby wejść pod auto bez wjeżdżania na podnośnik... :evil: EOT !!!!

Opublikowano

Panowie,

Czy przy 1BV oplaca sie kupowac przedni stabilizator od RS4?

Chodzi mi o to, czy ta inwestycja w stosunku do kosztow jest oplacalna...

Wąski? :wink4:

Opublikowano

no kurde zeby kosztowął tyle co tył to tez bym kupił :P

Opublikowano
  • Autor

Panowie,

Czy przy 1BV oplaca sie kupowac przedni stabilizator od RS4?

Chodzi mi o to, czy ta inwestycja w stosunku do kosztow jest oplacalna...

Wąski? :wink4:

Tak , zrobił bym to jeszcze raz. :kox:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 12:29_________________________________________________Panowie mogę zrobić dla Was zakup zbiorowy :naughty: tylko oczywiście jak się znajdą chętni.

Ceny podane przez nas są cenami na pewno o 20 procent niższymi .Pisać na pv

Opublikowano

jezeli cena bedzie ciekawa to mozesz mnie dopisac do listy

Opublikowano

no to ja tez bym był chetny na przedni :P tył juz mam :)

Opublikowano

ja bym chętnie się na tył zapisał. A jaka cena

Opublikowano

moze i Ja sie skuszę na przód i tył :naughty:

Waski pogadamy jutro na spocie :decayed:

Opublikowano

kurcze ja nie dam rady być jutro na spocie. Napiszcie mi prosze jak będziecie wiedzieć jaka jest konkretna cena za tył i tył+przód.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ja bym chętnie się na tył zapisał. A jaka cena

a kto tu robi wyścigówkę :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 18:39_________________________________________________czyli pięciu chętnych :) tylko pisać kto chce przód a kto tył [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 18:40_________________________________________________W poniedziałek podam dokładne ceny przodu i tyłu :naughty:

Opublikowano

hehe, teraz widze Wąski że mi nie odpuścisz :) :)

Ja jeszcze nie wiem czy przód i tył czy narazie sam tył.

Wszystko zależy od kosztów bo ostatnio się troche rozpędziłem z wydatkami...

Opublikowano
  • Autor

Ja nie jestem złośliwy ale pamiętliwy :naughty: spoko już po sprawie.Każdy ma inny gust :wink4:

Opublikowano

Ja chce wziac przod i tyl, ale jak najszbyciej, bo w poniedzialek mialem jechac do ASO zamawiac, wiec jesli Panowie sie beda decydowac miesiac, to nie bede czekal :wink4:

Opublikowano

to jakas aluzja :)

czekam na ceny i bede decydował ;)

Opublikowano

Wąski tak jak w PW dla mnie sprawdź przód i tył :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.