Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no włąsnie wąski nie za bardzo sie wypowiedział jesli chodzi i przód :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm.. Czyli co, kupować stabilizatory?? duża różnica??

no tak po co robić z B6-B7 wyścigówkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 10:13_________________________________________________

no włąsnie wąski nie za bardzo sie wypowiedział jesli chodzi i przód :)

wypowiem się tylko znajdę czas

Opublikowano

wystarczy napisać jest róznica nie ma róznicy ;P

prodadzi sie lepiej

jest stabilnijeszy jakie róznice pomiedzy serią a RS4 :P

Opublikowano

ja mam stabilizatory od rs-a z przodu i tyłu... tył po założeniu od razu odczuwalny, auto nie nurkuje przy ostrym hamowaniu, esp włącza się dużo później... po założeniu przodu nie ma tak odczuwalnej różnicy tuż po wyjechaniu z warsztatu, ale po kilku winklach i hamowaniach nie żałujesz inwestycji. auto nie podnosi się przy starcie, w zakręcie przy podsterownym zachowaniu kontrolujesz to w pełni, wcześniej różnie bywało :)

ja nie mam s-line zawieszenia, ale tak jak u Wąskiego, efekt jest jeszcze inny, lepszy. Mi zależało żeby auto nie było rzucone na glebę, ale aby zachować sztywną charakterystykę zawiechy, coś takiego jak w subaru... wydaje i się że ten efekt można osiągnąć... mam dorzucone amorki bilsteina b6, co dodatkowo usztywnia auto.... wystarczy taki opis???

Opublikowano

dla mnie wystarczający :)

tylko weż pod uwage ze amorki Bilstein to bilsten :P i do tego B6 :)

ale dzieki za info :)

na moze w sobote załoze tył

jak znajde czas:)

a nad przodem sie zastanowie czy kupować :)

Opublikowano
  • Autor

Inwestycja prezent :evil:

Myślę że warto ,dla mni eopis Kepasy /na moja prosbę/jest ok.

Dla mnie ważne że auto sie nie buja .Buda /zawieszenie /sztywniejsze jest.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:12_________________________________________________acha do przodu nie potrzeb akupować nowych gum i obejm/pasują stare/ inf.Kepasa

Opublikowano

Dobra to napiszcie teraz elegancko wujkowi Alvowi kompletami (przód : numerki, tył : numerki) i się zaraz zamówi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra to napiszcie teraz elegancko wujkowi Alvowi kompletami (przód : numerki, tył : numerki) i się zaraz zamówi :decayed:

Wujek ale masz wymagania :evil:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:23_________________________________________________mam nr.

8E0 411 309 B

4D0411 327 J

4D0411 336 G [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:25_________________________________________________8E0 411 309 N przód [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:25_________________________________________________nie podaję gum do przodu bo podchodzą stare ,ja wymieniłem bo po mojemu powinny być twardsze

Opublikowano

to podaj też te gumy... :wink4:

Opublikowano

tył kosztuje około 270 żł z gumami ;)

przód cos około 415 zł :)

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieję że nic nie pomyliłem [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:29_________________________________________________

tył kosztuje około 270 żł z gumami ;)

przód cos około 460 zł :)

Nie weim dokładnie.Ceny się zmieniają. Kepasa ma fv :) zaraz go poproszę o wpisanie cen.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:30_________________________________________________

to podaj też te gumy... :wink4:

sie robi szefie

Kepasa nie śpij :bicz:

Opublikowano

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

hmm jak ten sklep podaje :P

to oba kosztuja powyżej 400 zł :)

Opublikowano

karwa nie mam tej faktury w domu.... znajdę to podam Wąskiemu... ale cena 400 za każdy to jakieś przekłamanie... przedni jest tańszy.

ahas...i jak kupicie przód to niech Was nie zmyli rozmiar i grubość - jest taki sam jak ori. różnią się wagą , sztywnością i wykonaniem. :wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 12:04_________________________________________________sorki, nie przedni, tylko tylny jest tańszy :cool1:

Opublikowano

Zrobiłem spis wszystkiego - poprawcie jeżeli coś jest nie tak (ceny orientacyjne za sztukę):

PRZÓD:

8E0 411 309 N - stabilizator (380 zł)

4D0 411 327 J - gumka x2 (15 zł)

4D0 411 336 G - opaska x2 (7 zł)

N 901 838 02 - nakrętka x4 (6 zł)

N 102 861 10 - nakrętka x2 (2 zł)

Suma = 452 PLN

TYŁ:

8E0 511 409 AL - stabilizator (260 zł)

8E0 511 327 D - gumka x2 (10 zł)

8E0 505 465 AF - łącznik x2 (120 zł)

8E0 511 439 - opaska x2 (12 zł)

N 101 277 07 - śruba x8 (3 zł)

N 105 281 03 - śruba x2 (2 zł)

Suma = 572 PLN

Opublikowano

Czy ktos moze podac ceny? Nie miec etka :confused4:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

A zmieniając trochę temat - tylny stabilizator w wersji "cywilnej" (nie RS-owej) jest czy go w ogóle nie ma ?

Opublikowano
  • Autor

A zmieniając trochę temat - tylny stabilizator w wersji "cywilnej" (nie RS-owej) jest czy go w ogóle nie ma ?

żartujesz z tym pytaniem :naughty:

Opublikowano

Nie... Nie zaglądałem jeszcze pod swoje auto bo nie było potrzeby... :tongue4:

Opublikowano

Nie... Nie zaglądałem jeszcze pod swoje auto bo nie było potrzeby... :tongue4:

jest chudy jak mały palec...w kazdym aucie jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.