Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kepasa dziękuję za dostarczenie .Jutro montują :tongue4: i sprawdzimy czy pasuje :mysli:

Dzisiaj spotkałem się z opinią aby nie montować stabilizatora na zimę ? co Wy na to ?

Opublikowano

tylko żebys numery naisał ;P czeci :P

Opublikowano
  • Autor

tylko żebys numery naisał ;P czeci :P

jak dostanę FV :wink4: i będzie pasowało :?:

Opublikowano

dobr aja jutro jade po tył ;P duzo jest roboty z wymianą ??

Opublikowano
  • Autor

dobr aja jutro jade po tył ;P duzo jest roboty z wymianą ??

sam tego nie robiłem.ale nie.Sprawdź łączniki z tyłu czy masz OK [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:14_________________________________________________mam nr.

8E0 411 309 B

4D0411 327 J

4D0411 336 G

Opublikowano

dobr aja jutro jade po tył ;P duzo jest roboty z wymianą ??

sam tego nie robiłem.ale nie.Sprawdź łączniki z tyłu czy masz OK [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:14_________________________________________________mam nr.

8E0 411 309 B

4D0411 327 J

4D0411 336 G

nie no lączniki odrazu tez kupie :P zminie za jednym zamachem

Opublikowano
  • Autor

dobr aja jutro jade po tył ;P duzo jest roboty z wymianą ??

sam tego nie robiłem.ale nie.Sprawdź łączniki z tyłu czy masz OK [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:14_________________________________________________mam nr.

8E0 411 309 B

4D0411 327 J

4D0411 336 G

nie no lączniki odrazu tez kupie :P zminie za jednym zamachem

to jest przód a nie tył :) po południu zakładają

Opublikowano

no ja wie z tyłu tez są łączniki :P ale odrazu chce kupic nowy komplet :P załozyc i miec spokój

a jak przód będzie pasował to pojade sobie na gwiazdke na początku grudnia kupie prezent :P

Opublikowano
  • Autor

no ja wie z tyłu tez są łączniki :P ale odrazu chce kupic nowy komplet :P załozyc i miec spokój

a jak przód będzie pasował to pojade sobie na gwiazdke na początku grudnia kupie prezent :P

:good: a ja sobie sam :(

Opublikowano

hmm prezent za swoje dla siebie :)

Opublikowano

Sprawdź łączniki z tyłu czy masz OK

łączniki z tyłu będzie miał okej...tylko w quattro padają tylne łączniki

Opublikowano
  • Autor

Pasuje :good:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 22:23_________________________________________________wyglądem i grubością praktycznie się nie różnią :mysli: ale jutro sprawdzę jak na drodze.

Miałem kilka wątpliwości ale sprawdziłem to w ETK.Kolega Themon :notworthy:

Opublikowano

Pasuje :good:

Haaaaaaaaaa!!!!! Who is the BOSS ?? :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Pasuje :good:

Haaaaaaaaaa!!!!! Who is the BOSS ?? :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

:hi: :hi: :good: :good:

pan panie Poźiek :)

Opublikowano

No i jak Robercie się jeździ? :)

Opublikowano
  • Autor

Pasuje :good:

Haaaaaaaaaa!!!!! Who is the BOSS ?? :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:43_________________________________________________kto nie ryzykuje ten nie ma :wink4:

ten o nr.B to jest od S4 :) grubośc jest taka sama ,ale twardość :kox:

No i jak Robercie się jeździ? :)

:kox:

Opublikowano

jakies wrazenia z jazdy w stosunku do stockowego drazka??

Opublikowano
  • Autor

Ciekawa ,co prawda ciągle mokro jest ale już widac różnicę :)

Ale dzięki Lukaszowi :notworthy: wiem że nr od RS4 jest 8E0 411 309 N

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

może wiecej jakis relacji z jazdy na przednim stabilizatorze ??

Opublikowano

hmmm.. Czyli co, kupować stabilizatory?? duża różnica??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.