Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto jeszcze zamawiał :gwizdanie:

chyba Letallec

Opublikowano
  • Autor

Panowie dziękuję za zakup i szybkie załatwienie sprawy

mam nadzieję że będziecie zadowoleni z efektu tak jak ja . :)

Opublikowano

Panowie dziękuję za zakup i szybkie załatwienie sprawy

mam nadzieję że będziecie zadowoleni z efektu tak jak ja . :)

PODZIEKOWANIA TO SIE NALEŻĄ ALE W DRUGĄ STRONE,DZIEKI WĄSKI ZA ZAŁATWIENIE TOWARU I TRANSPORTU DO WAWKI TRZEBA TO BEDZIE CHYBA PRZY OKAZJI W KRÓWKACH ROZLICZYĆ :good:

Opublikowano

a kto jeszcze zamawiał :gwizdanie:

chyba Letallec

Dokładnie. Nawet się Wąski pucował, że kasa dotarła :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to z tego wynika że zamówiłem jeden komplet za dużo :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:14_________________________________________________

Panowie dziękuję za zakup i szybkie załatwienie sprawy

mam nadzieję że będziecie zadowoleni z efektu tak jak ja . :)

PODZIEKOWANIA TO SIE NALEŻĄ ALE W DRUGĄ STRONE,DZIEKI WĄSKI ZA ZAŁATWIENIE TOWARU I TRANSPORTU DO WAWKI TRZEBA TO BEDZIE CHYBA PRZY OKAZJI W KRÓWKACH ROZLICZYĆ :good:

zobaczę jaki interes zrobiłem jak dostanę fv

Opublikowano

to z tego wynika że zamówiłem jeden komplet za dużo :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:14_________________________________________________

Panowie dziękuję za zakup i szybkie załatwienie sprawy

mam nadzieję że będziecie zadowoleni z efektu tak jak ja . :)

PODZIEKOWANIA TO SIE NALEŻĄ ALE W DRUGĄ STRONE,DZIEKI WĄSKI ZA ZAŁATWIENIE TOWARU I TRANSPORTU DO WAWKI TRZEBA TO BEDZIE CHYBA PRZY OKAZJI W KRÓWKACH ROZLICZYĆ :good:

zobaczę jaki interes zrobiłem jak dostanę fv

nie narzekaj Wąski, przecież mówiłeś że dzięki temu dilowi możesz kupić b8 wreszcie... :polew: :polew:

a tak poważnie jutro koło 15tej jestem w Wawce, wcześniej dzwonię do Kokosa i sie gdzieś ustawimy... numerek mam...

Opublikowano

ok.bede czujny(w miare mozliwosci),podjade z żoną bo ja za kólko dzisiaj nie wsiadam ;(

tak jak pisalem wczesniej mam juz na zbyciu dwa komplety z gumami i obejmami :polew:

dzieki Kepasa za dostawe,zapraszam po odbior albo cierpliwosc do next spot.pozdrawiam

Opublikowano

kokos, gdzie mozna sie z Toba spiknac np. we wtorek?

...bo w czwartek mam montaz :cool1:

Opublikowano

kokos, gdzie mozna sie z Toba spiknac np. we wtorek?

...bo w czwartek mam montaz :cool1:

do czwartku to sie chyba za Pruszkow nie rusze,

Opublikowano
  • Autor

dotarły :mysli:

Kepasa dziękuję za pomoc

Opublikowano

dotarły :mysli:

Kepasa dziękuję za pomoc

nie mysl tyle tylko zerknij trzy posty do gory :naughty:,jeszcze raz dzieki :good:

Opublikowano

nie ma za co... poczekamy na wrażenia z jazdy... :naughty: ale to dopiero w czwartek widzę się zabieramy za mody...

Opublikowano
  • Autor

ma jeszcze jeden komplet szukam chętnego :mysli:

Opublikowano

To chyba ten mój no nie ? :decayed: A jak tam kabelek ? :naughty:

Opublikowano

Słuchajcie ci którzy maja quattro powinni wymieniać tył razem z łącznikami stabilizatora....bo w quattro się bardziej wyrabiają...

tak się składa że mam takie łączniki nowe na sprzedaż...także pamiętajcie: jak już rezacie to rezajcie całość :gwizdanie: :wink4::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie podjudzaj... bo jeszcze kupie :polew:

Opublikowano

takie łączniki to koszt 85 zł sztuka...ale macie kompletną zamianę i pewnosc że da to efekt...a nie będzie się na łącznikach obrywało :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To chyba ten mój no nie ? :decayed: A jak tam kabelek ? :naughty:

Taaaaaaaaaaaa :naughty:

jutro ma być kabelek

Opublikowano

Wąski mnie w bambuko robi albo ma za dużo kasy na koncie i już nic nie wchodzi bo mi się przelew wrócił :bicz3: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wąski mnie w bambuko robi albo ma za dużo kasy na koncie i już nic nie wchodzi bo mi się przelew wrócił :bicz3: :mysli:

:mysli: podawałem Ci nr.konta :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.