Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 dzien testow :)

za***isty mod :kox:

Opublikowano

ja dzis zobacze jak jest na zimówkach w 16 calach ;)

Opublikowano
  • Autor

2 dzien testow :)

za***isty mod :kox:

To sie bardzo cieszę :naughty: planuje następny :gwizdanie:

Opublikowano

2 dzien testow :)

za***isty mod :kox:

Wczoraj odczułem efekt w afcie Flyer'a i baaardzo mi się spodobało :kox:. Liczę na trochę podobny efekt przechyłów u siebie. Polecam :hi:

Opublikowano
planuje następny :gwizdanie:

?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
planuje następny :gwizdanie:

?? :naughty:

kolega przetestuje kolega napisze :naughty:

Opublikowano

Słuchajcie nadal mam łączniki stabilizatora tył do sprzedania. Jakby co to proszę PW :wink4:

Opublikowano

2 dzien testow :)

za***isty mod :kox:

Wczoraj odczułem efekt w afcie Flyer'a i baaardzo mi się spodobało :kox:. Liczę na trochę podobny efekt przechyłów u siebie. Polecam :hi:

bez przedniego to nie bedzi eaz tak fajnie

ja dzis zobacze jak jest na zimówkach w 16 calach ;)

tez jest super :) ale na 18 było duzo fajniej ;) [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:40_________________________________________________

planuje następny :gwizdanie:

?? :naughty:

kolega przetestuje kolega napisze :naughty:

no to napisz co ;)

Opublikowano

witam.jak bedzie nastepny zakup grupowy to ja sie pisze na przod

Opublikowano

Ok panowie to ja sie teraz zapytam czy auta z zawieszeniem S-line maja grubsze stabilizatory niz seria ?

Zrobil ktos jakis pomiar , jakiej grubosci sa seryjne stabilizatory a ile maja te RSowe ?

Jest w stanie to ktos to zebrac jakos do kupy i napisec sensownie ze 3 zdania. Czy auto zrobilo sie bardziej :

- podsterowne

- nadsterowne

- jak z komfortem

bo to ze przestalo sie przechylac na boki to raczej oczywista sprawa.......

Opublikowano

Ja mam 1BV.

Stare stabilizatory mialy srednice 1 palca i 2 palcow [ludzkich :evil: ].

Od RS'a to nieco grubsze prety.

Opublikowano

przód RS jest taki sam

tył jest grubszy napewno

Opublikowano

trzeba by tylko jeszcze przepilowac przednie bo moga sie roznic gruboscia scianek ;)

Opublikowano

i poddać badaniom, na skręcanie, pękanie i rozciąganie, bo mogą się również różnić materiałem... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam są chętni bo będę zamawiał dla znajomego i mogę sprawdzić ceny

Opublikowano

hej.sprawdz cenetomoze ja bym jeden wzial (przod)mieszkam we wroclawiu moze ktos jeszcze to by bylo taniej z przesylka.

Opublikowano

przypominam, że mam łaczniki stabilizatora tył do sprzedania nówki sztuki lemfordera - polecam wymieniac razem ze stabilizatorem w quattro :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

przypominam, że mam łaczniki stabilizatora tył do sprzedania nówki sztuki lemfordera - polecam wymieniac razem ze stabilizatorem w quattro :wink4::decayed:

ale kto ma Q :gwizdanie:

Opublikowano

i co wiadomo cos ze stabilizatorami??

Opublikowano
  • Autor

i co wiadomo cos ze stabilizatorami??

ups zapomniałem w poniedziałek ,ale po tyle wiem że są troszkę droższe :) [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 13:42_________________________________________________Obecne ceny przy zakupie kompletu

wiemy przód 350 zł a tył 250 zł .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.