Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem .Cena kosmos .Sam przedni o 100 zł :evil: tylko ciekawe dlaczego ?

Zamawialem niedawno sporo rzeczy w ASO i ceny podskoczyly.

Dokladka s-line tyl kiedys kosztowala 700-750, teraz 880 w detalu (!).

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena niby kosmos ale jezeli mialbym instalowac przod + tyl to zrobilbym to raz jeszcze pod warunkiem ze amory nie sa wybite i zawiecha jest co nieco obnizona

u siebie mam -30mm + RS4 na przodzie i tyle + nowe bilsteiny b6 na przodzie i tyle + dobre opony o w miare niskim profilu i przyzwoitej szerokosci (u mnie 225/40) i auto jest nie do poznania na zakretach.

jezeli komus to jeszcze by nie wystarczalo to jeszcze dodac szersza opone + dobry gwint + worek ziemniakow do bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena niby kosmos ale jezeli mialbym instalowac przod + tyl to zrobilbym to raz jeszcze pod warunkiem ze amory nie sa wybite i zawiecha jest co nieco obnizona

u siebie mam -30mm + RS4 na przodzie i tyle + nowe bilsteiny b6 na przodzie i tyle + dobre opony o w miare niskim profilu i przyzwoitej szerokosci (u mnie 225/40) i auto jest nie do poznania na zakretach.

jezeli komus to jeszcze by nie wystarczalo to jeszcze dodac szersza opone + dobry gwint + worek ziemniakow do bagaznika

Czyli po całości grubo ponad 3k zł ??? ;(

Tak czy inaczej warto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczac opony (ktoretak czy owak trzeba miec to faktycznie 3 peknie ale liczac elementy typowo w kierunku performance:

stabi przod + tył > 800

sprezyny > 400

amory bilstein b6 przod i tyl > 1300

mamy 2,5k i szczerze bardziej sensowny mod niz np kiera od RS4 ;) ...ktora za to goruje w kategorii design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczac opony (ktoretak czy owak trzeba miec to faktycznie 3 peknie ale liczac elementy typowo w kierunku performance:

stabi przod + tył > 800

sprezyny > 400

amory bilstein b6 przod i tyl > 1300

mamy 2,5k i szczerze bardziej sensowny mod niz np kiera od RS4 ;) ...ktora za to goruje w kategorii design

Nie ma co mowic trzeba zaczac odkładać złotówki na cos co naprawde może poprawić jazde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

oj poprawia i to baaaaardzo, na zakrętach auto jest nie do poznania, po prostu rewelka, wogóle się nie przechyla, teraz muszę fotele jeszcze wymienić żeby lepiej mnie trzymały :gwizdanie:

ale wracając do tematu jazda jest dużo dużo lepsza, nie ma się co zastanawiać, wymieniać Panowie :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj poprawia i to baaaaardzo, na zakrętach auto jest nie do poznania, po prostu rewelka, wogóle się nie przechyla, teraz muszę fotele jeszcze wymienić żeby lepiej mnie trzymały :gwizdanie:

ale wracając do tematu jazda jest dużo dużo lepsza, nie ma się co zastanawiać, wymieniać Panowie :naughty: :naughty:

oj kusita pany,oj kusita :chytry:

chyba nie zdołam się oprzeć :gwizdanie:

moje poprzednie gumy (Michelin Pilot Sport) wytrzymały 20k km,obecne Potenzy chętnie zużyłbym nawet szybciej :decayed: więc chyba wyjścia nie mam :wink4:

PS.stabilizator RS4 pomaga tylko w zakrętach,na komforcie na prostej nic się nie traci,tak :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moooze jest nieco sztywniej... ale nie powinienes odczuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zwykłym zawieszeniu już czuć różnice :naughty: bez tych 3 tys.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak po kilku miesiącach użytkowania dalej takie dobre opinie po zimnach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek sie przyzwyczaja momentalnie... ciezko cokolwiek powiedziec. :gwizdanie:

Musialbym teraz pojezdzic autem bez takich stabilizatorow. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak je dorzuce u siebie do zóltych KONI to juz sie wiele nie zmieni, no i ... sie milo rozczarowalem, roznica zdecydowanie odczuwalna, auto jedzie jak tramwaj po szynach tylko gumy piszcza na zakretach, jak bym mial drugi raz kupic to bym sie nie zastanawial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeczytalem caly watek - i też chciałbym do mojej niuni ( B7 Avant ) wrzucic te "drazki" ;)

Zamawiałbym komplet ( przod+tyl raczej bez gumek ) - Wąski są jakieś szanse na zamowienie ? Jak z cenami ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma chętnych -a jeden komplet -cena może być mało atrakcyjna :)[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 07:51_________________________________________________Dostałem kilka maili z zapytaniem kolejnego zakupu.Więc odnawiam zapytanie kto jest chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...