Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko potwierdzić - numery części, podane w tym poście: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_czy_ktos_zakladal_stabilizator_z_rs4_do_zwyklej_a4-t33458.0.html;msg690952#msg690952

są takie same dla avantów, sedanów, quattro i ośki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję kotleta przy okazji zamówienia jednego kompletu

przód 415 tył 283 i komplet gum i obejm 128 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tego kotleta kilka osób czekało ;)

Ja jestem chętny, o ile ktoś potwierdzi że do mojego sedana wchodzą te same pręciki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tego kotleta kilka osób czekało ;)

Ja jestem chętny, o ile ktoś potwierdzi że do mojego sedana wchodzą te same pręciki :mysli:

Tak takie same :naughty:

no to robimy listę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% biorę komplet na tył, bez łączników, a co do przodu to jeszcze się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% biorę komplet na tył, bez łączników, a co do przodu to jeszcze się zastanawiam

nie ma więcej chętnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będe chętny ale dopiero po wakacjach bo musze wiedzieć jak z finansami stoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szybkiej wysyłce od Wąskiego auto dzisiaj dostanie nowe stabilizatory na przód (+ łączniki) i tył, także mam nadzieję że zdam dzisiaj wieczorkiem relację z pierwszych wrażeń na standardowym zawieszeniu + stabilizatory rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szybkiej wysyłce od Wąskiego auto dzisiaj dostanie nowe stabilizatory na przód (+ łączniki) i tył, także mam nadzieję że zdam dzisiaj wieczorkiem relację z pierwszych wrażeń na standardowym zawieszeniu + stabilizatory rs

i :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski.

przód 415 tył 283 i komplet gum i obejm 128 gwizdanie

Jak co ja mam do sprzedania komplet (stabilizator przód + tył + gumy + obejmy) z mojego auta (przejechały 9tys km, powód sprzedaży - auto idzie do żyda) cena za cały komplet 650 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wróciłem z urlopu, zrobiłem trochę kilometrów więc mogę napisać o moich wrażeniach. W sumie to nie odbiegają one wiele od tego co już zostało napisane w tym wątku:

1. Samochód znacznie mniej przechyla się na zakrętach - człowiek nie wypada wtedy z fotela ;)

2. Zarówno przy hamowaniu jak i ruszaniu nie przechyla się tak bardzo do przodu i tyłu.

3. Ogólne wrażenie po założeniu jest takie, że samochód ma twardsze zawieszenie, mniej się buja na nierównościach, a na zakrętach czuć jakby jechało się po szynach.

Podsumowując, jeździ się, delikatnie mówiąc, przyjemniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za jakis czas chyba szarpne sie na stabilizator H&R, sa duzo grubsze od RS'owych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski.

przód 415 tył 283 i komplet gum i obejm 128 gwizdanie

Jak co ja mam do sprzedania komplet (stabilizator przód + tył + gumy + obejmy) z mojego auta (przejechały 9tys km, powód sprzedaży - auto idzie do żyda) cena za cały komplet 650 zł

OK [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 09:11_________________________________________________

A ja za jakis czas chyba szarpne sie na stabilizator H&R, sa duzo grubsze od RS'owych :gwizdanie:

tez o tym myslałem tylko ta cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena nie jest niska... 1500PLN komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu - ale Ty niedługo będziesz odbiegał parametrami auta od AKE :kox: Lepiej mu zapewnić stabilność :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ale ono i tak jest stabilne, nie przesadzajmy :) - S4 B5 seryjne duzo mocniej sie pewnie gibie niz moja bryka. Testowalem juz auto nie raz przy predkosciach 200-220km/h w łukach mniejszych i wiekszych i jest ogolnie git.

... tylko, ze chcialoby sie jeszcze lepiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będziesz miał większe przeciążenia - przynajmniej przez pewien okres czasu :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski.

przód 415 tył 283 i komplet gum i obejm 128 gwizdanie

Jak co ja mam do sprzedania komplet (stabilizator przód + tył + gumy + obejmy) z mojego auta (przejechały 9tys km, powód sprzedaży - auto idzie do żyda) cena za cały komplet 650 zł

Alvaro sprzedałeś już czy jeszcze masz?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 19:45_________________________________________________teraz znalazłem w dziale sprzedam, że już sprzedane.

jakby szykował się jakiś grupowy zakup to ja się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można składać zamówienia bez grupowego zakupu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...