Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Wąski czytaj dokładnie. Mówimy o róznicy w stabilizatorach już w RS4 bo z tyłu były 2 wersje. :decayed: :decayed: :decayed:

A róznica po założeniu jest mega. Sam śmigam na stabilizatorach już rok i jest miodzio!!!

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też.

Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski czytaj dokładnie. Mówimy o róznicy w stabilizatorach już w RS4 bo z tyłu były 2 wersje. :decayed: :decayed: :decayed:

A róznica po założeniu jest mega. Sam śmigam na stabilizatorach już rok i jest miodzio!!!

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też.

Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)

TAK jest SZEFIE :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak jezdzisz. Jesli upalasz to zmiana jest znaczna

ja zauważyłem zmianę podczas wyprzedania-lubię podjeżdżać blisko i szybkim ruchem zmieniać pas-wcześniej auto się bujało-teraz tylko delikatnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana na RSowe stabilizatory nie zwiększa twardosci amortyzowania, a jedynie powoduje że auto się mniej buja, wychyla itp.

Nie odkładaj... naprawde jest duża różnica i warto to to tych kilku stówek czy 1k PLN.

Myślę że jakbym wiedział to od tego bym zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana na RSowe stabilizatory nie zwiększa twardosci amortyzowania, a jedynie powoduje że auto się mniej buja, wychyla itp.

Nie odkładaj... naprawde jest duża różnica i warto to to tych kilku stówek czy 1k PLN.

Myślę że jakbym wiedział to od tego bym zaczął.

to samo napisalem juz dawno temu,ze od tego bym zaczal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ceny pytajcie GETEM.PL (na forum jest Rafał) - znacznie tansi niz Gajos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:17_________________________________________________jeśli chodzi o tył to róznica jest w grubości też.

Jeśli chodzi o przód to zależy to od tego jaki zawias mamy. (przy Q i 1BE lub 1BV przedni stabilizator jest taki sam jak w RS4)

Ktos wie czy stabilizator z tyłu w Q 1BE jest taki sam jak RS?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy stabilizator z tyłu w Q 1BE jest taki sam jak RS?? Pozdrawiam

jakbyś poczytał przynajmniej dwie ostatnie strony-nie pytałbyś :wink4:

1BA 16mm-standardowe zawieszenie

1BE 18mm-S-line

20mm-S4 B6

22mm-RS4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś poczytał przynajmniej dwie ostatnie strony-nie pytałbyś :wink4

Dzieki kolego za odpowiedz. Nie bede ukrywal ze czytalem wszystko:) Po przeczytaniu ok 15 stron tego tematu nie znalazlem o tym i wywnioskowałem ze może nikt o tym nie pisal;) Jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ten numero 8E0511409AP

To 16, 18, 20 czy 22 mm??

a czytasz coś-czy tylko pytania zadajesz? końcówka AL-22 mm,końcówka AJ 20mm-czyli albo s-line,albo standard :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...