Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz chociaz jeak jest w b6... ehs tyle b7 i nikt sie nie wykarze ile ma cm ;-)... od ziemi..hahaha

dobra-poczekaj chwilkę :wink4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 01:02_________________________________________________68 cm przód i tył,na oponach 225/40 i 18 felgi :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kolego... :hi:

teoretycznie można to porównywać b6 i b7

ja mam z przodu teraz 65 a z tyłu 67 przy 235/40/18... i teraz mam szkopuł bo chce wstawić gwint KW Level 3... a ten mam od -35 do 60mm...

czyli z przodu bym miał teraz około -30mm (mniej więcej) a z tyłu całe 10mm niżej buuhahha...

czyli przód będe miał tak samo albo niżej!! grr

jest opcja gwintu KW street comfort - on ma regulację od -5 do -40 chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam 1BE(tzn leżą już u mnie na chacie) i myślę o tylnym stabilizatorze-tylko teraz znalazłem na Audizine nr do S4-8E0 511 409 AJ-20mm...może to ktoś zweryfikować,bo wcześniej inne numery od eSy podawano...chyba,że coś pokręciłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 22mm od rs4 jeśli chcesz..kupiłem normalnei w ASO

nie wiem,czy wysyłka do UK nie wyjdzie mi na to samo,jakbym kupił tu,jutro podjadę do salonu audi i zapytam o cenę...[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 02:10_________________________________________________Panowie-byłem dziś u mechanika z apytaniem o montaż stabilizatora na tył i powiedział mi,że będzie potrzebny jakiś łącznik-ile w tym prawdy?Twierdzi,że nie jest to konieczne,ale przydatne na tyle...na poprzedniej stronie Jarek pisał coś o tym :mysli:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________

- tylny stabilizator + gumy + obejmy, wszystko RS4 - 327 zł po rabacie - ASO,

- tylne łączniki stabilizatora Lemforder - 64 zł/szt - Inter Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 50kkm jak robiłem stabilizator to nie musiałem wymieniać

50 tysi? to co Ty tam masz "napstrykane"... :wink4: w porównaniu z moimi prawie 200 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 50kkm jak robiłem stabilizator to nie musiałem wymieniać

50 tysi? to co Ty tam masz "napstrykane"... :wink4: w porównaniu z moimi prawie 200 :gwizdanie:

54200km :-)

dlatego mówie u mnie nie by ło konieczności, aczkolwiek przy zmianie springów jedna śruba była tak "zapieczona" że zwrpotnica poleciała...grrr... no i jest nowa + łozysko... i w portfelu motylki większe hehe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega Wąski byłby w stanie zrobić jeszcze grupowy zakup i czy ewentualnie ktoś by był chętny? Jeżeli tak, to można zrobić listę.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Nie ma chętnych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak mam zawias 1BV to powinienem kupić stabilizator 22mm na tył?

a jaki masz z przodu :mysli: Tak kupuj i zakladaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak mam zawias 1BV to powinienem kupić stabilizator 22mm na tył?

a jaki masz z przodu :mysli: Tak kupuj i zakladaj :wink4:

ciężko powiedzieć jaki mam z przodu.

Zawiecha seryjna 1BV S-line (B6 BEX quattro)

chodzą mi po głowie jeszcze dwie rzeczy:

- dlaczego była różnica w tych stabilizatorach na tył (przecież chyba zawiecha w RS4 jest jednego rodzaju)

- jaki stabilizator miało S4 B6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim aucie jak nic nie zmieniales z przodu jest stabilizator 8E0 411 309 B pod zawieche 1BE , 1BV tylko nie wiem jaka ma srednice ale na pewno jest grubszy niz seria pod zawieche 1BA , 1BR z oznaczeniem 8E0 411 309 D :)

Jezeli chodzi o S4 B6 jest taki sam jak Ty masz :wink4: Tylny stablizator przy twoim zawiasie 1BV ma 18 mm a przy 1BD ma 20 mm grubosci

W RS4 tylne stabilizatory jak wiadomo maja 20mm i 22mm Mysle ze roznica sa miedzy sedanem a kombi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia sedan/avant.

RS4 mogło mieć wzmocnione amortyzatory i wtedy był ten grubszy stabilizator 22mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy sedan avant Q czy ośka .I z tego co pamiętam to grubość jest taka sama.Sztywność jest inna .

I wielka jest różnica po zmianie przy zwykłym zawieszeniu :good: polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...