Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewod ukladu chlodzenia jaki numer?


thogal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukując miejsca gdzie ucieka mi płyń znalazłem przewód, który ma pęknięte kolanko ale nie moglem odczytać numeru .Przewod znajduje sie z tylu silnika ponizej pokrywy zaworow i ponizej takiego jaki trojnika na ktorym tez jest czujnik jakis, ten przewod zapewne z niego tez wychodzi . .numer częściowo odczytałem ale zbyt wiele jest nie czytelnych liczb i tylko przypuszczam jakie moga byc . OBO 0193711 lub DBO 0193711 ale nie jestem pewny do kilku liczb. silnik ktory mam to APU 1,8T 2000rok.Czy moze ktos zna ten numer tego przewodu z kolankiem ?

A jeszcze mam pytanko nie w tym dziale bo dotyczy czego innego ale w pobliżu zauważyłem wyciek oleju z bloku z takiego otworu nie wiem jak o dokładnie się nazywa ale chyba jakiś przestawiacz faz rozrządu jest tam taka metalowa uszczelka czy ktoś zna może jej numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem o jaki przewod chodzi , przewod zasilajacy nagrzewnicy z tego co z schematu odczytalem , tylko tam pojawiaja sie dwa numery tego weza i nie wiem jaka roznica (8D0 819 371H lub 8D0819371G) w serwisie spytam sie co za roznica,

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

widze kolega ma lepsze schematy niz ja znalazlem bardziej czytelne . dzieki

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

mam jeszcze pytanie co do tego otworu z którego leje mi się olej nie wiem dokładnie jak to się nazywa "przestawiacz faz rozrządu" czy to dokładnie tak się nazywa? jest to z tylu bloku kolo tego trojnika od ukladu chlodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

[/color]mam jeszcze pytanie co do tego otworu z którego leje mi się olej nie wiem dokładnie jak to się nazywa "przestawiacz faz rozrządu" czy to dokładnie tak się nazywa? jest to z tylu bloku kolo tego trojnika od ukladu chlodzenia

nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale wrzuciłem Ci jeszcze coś takiego ...

bez_tytu_u.jpg

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

[/color]mam jeszcze pytanie co do tego otworu z którego leje mi się olej nie wiem dokładnie jak to się nazywa "przestawiacz faz rozrządu" czy to dokładnie tak się nazywa? jest to z tylu bloku kolo tego trojnika od ukladu chlodzenia

nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale wrzuciłem Ci jeszcze coś takiego ...

http://s13.postimage.org/cpqlctmoz/bez_tytu_u.jpg

chyba ze o te uszczelki Ci chodzi

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta z drugiego zdjęcia w głowicy jest taki otwór pol księżyc i pod to idzie uszczelka . ciężko tam zobaczyć na początku myślałem ze okrągła i tam podobno jakieś dwie ida bo w jednym serwisie kosztowało 1 zl a w drugim jak pytałem to 39 zl i ze są dwie .Tak wiec muszę mechanika zapytać która zamawiać . dzięki za pomoc bo nie moglem tej uszczelki znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...