Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?


szpadyzor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie tak zrobiłem kupiłem gotowe wtryskiwacze na allegro wyregulowane 216 do mojego 1z koles mowił że na 70% nie bede musiał regulować dawki powiedziałem mu tylko żeby ustawił 216 na 190 bar i chyba tak zrobił,mechanik zamontował mi wtryski bo sam się bałem i audik dostał takiego kopa że chyba niewiele mu brakuje do 110 AFN lub idzie tak samo kiedys na skrzyżowaniu depłem mu to przede mną 110 AFN nie mugł mi uciec jestem zadowolony i banan podczas jazdy wystarczyły tylko wtryski 216 teraz wiem mniej wiecej o co chodzi i chyba bym kupił 216 orginalne Bosha i żeby mój mechanik sam je ustawił i zamontował.Tyle mocy mi wystarczy wiecej nie chce bo i silniczek dostaje troche po tyłku spalanie się nie zmieniło 5-5,5 tylko czasem gdy mu depne to potrafi czarną chmure póscić mysle że jest to kwestia wyregulowania dawki paliwa lub kąta wtrysku lub cos innego ale co tam jeżdże cały czas audik ma prawie 300 tys sprawdzone w serwisie oleju nie bierze i na tych 216 lepiej pali na dotyk jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja słowo dorzucę, mam AHU, komp 16bit, na początek polecam wywalenie kata, potem wrzuć wtryski(tu zaczynają się koszta, kwestia co chcesz, jeśli wspomniane 110KM to lepiej sam program zrobić)

Ja u siebie wrzuciłem wtryski od AFN(sprawdź przed montażem czy nie leją)do tego program i mam ok.130KM. Na obecną chwilę mi wystarcza, poprawa jest znaczna, spalanie na trasie spadło do 0,5l/100km.

Kwestia skrzyni, nie polecam Ci skrzyni od 90KM, są awaryjne, szukaj od razu od AFN. Ja jestem zadowolony, na 5 biegu przy 100km/h mam niecałe 2000 obr. , gdzie przy skrzyni od 90KM było 2200obr.

W razie pytań pisz na PW, mam tunera godnego polecenia i niedrogiego.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadowolony to byś dopiero był, gdyby Ci ktoś remap zrobił

na czym polega remap mam niedaleko podobno dobrego elektronika może by to zrobił i ile to kosztuje i czego mozna sie spodziewać,troche mi mój 1z na 216-stkach dymi gdy mu wciskam troche mnie to irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie ograniczy się m.in. dymienie, remap - to tzw. program/korekta programu. Po nim auto będzie jeszcze lepiej jechać, o ile zrobi to ktoś kto się na tym zna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...