-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
Wtryski to od asv podobno się nieźle sprawują
-
Emblematy led Audi
Zamontować koguta od taksówki i te emblematy na nim umieścić.
-
BRC sequent 24, czy dobrze wybrałem/1.8t.163km
BRC jest spoko tylko powiedz przed montażem że będziesz moc podnosił i niech ci zamontują wydajniejszą instalkę.
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Lepiej 1.8t, miałem moc podniesioną z 180 do 220km i instalację BRC to spalanie 8-14.
-
15 czy 16 ?
Lepiej sprawdzić czy 15 wejdą i się na zacisku nie zatrzymają, ale jeśli wejdą to i tak trochę by śmiesznie wyglądały w b6
-
Polecane opony zimowe
Dębica Frigo jest dobra do niedużych prędkości oraz dużego śniegu. Nie raz żona mi nie mogła z podjazdu wyjechać na kleberach bo za ślisko, a ja na dębicy dookoła niej po śniegu 30cm. Natomiast teraz tylko nokianki kupję i polecam.
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
Ja znowu wolę iść w drugą stronę i nawet w a8 wróciłem do seryjnych 17 a w a4 do 16.
-
Jaki rozmiar opon na felgi 17 cali ? najwygodniejsze !!!
Ja bym pozostał na 16". 17" szybciej siada zawecha i są wrażliwsze na uszkodzenia, a efekt wizualny porównywalny z 16".
-
Audi A4 b5 By Soczysty
Ten kolor to bardziej do yarisa pasuje niż a4. Ale przynajmniej wyjątkowy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich miłośników Audi.