Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z immo


Duch^

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem nie mogę odpalić dziś auta miga ciągle lampka od immo. Jeszcze wczoraj kilka obrotów i jakoś się dało odpalić dzisiaj totalnie padł ciągle miga kontrolka wyciągałem wtyczki sprawdzałem jest przejście na przewodach wpuszczałem wd-40 bez rezultatu. Chyba nawet nie mam w kluczyku pestki od immo oto zdjęcie kluczyka w środku dodam że jedynego kluczyka jaki mam:

34ozmo4.jpg

Co może jeszcze być?? Da się to rozblokować czy wywalić ? Podejrzewałem że ktoś pestkę przykleił gdzieś do stacyjki ale nie widać nigdzie jej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ona wygląda ? Bo jeżeli chodzi o to coś w lewym górnym rogu czarne to tam nic nie ma puste miejsce a na srodku to chyba sprzęt od latarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie bo ja chyba oślepłem .. w lewym górym rogu jest miejsce na taki jak by wałeczek.. a tam jest pustoo..

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Nie ma na pętli sprawdzałem dzisiaj z latarką do okoła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś indziej jest przyklejona blisko pętli, albo przy otwieraniu zgubiłeś... lepiej to pierwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajdziesz to trzeba kupić drugą i zaprogramować, potrzebny jeszcze pin.

Znajomy mówił mi że bez problemu może wyłączyć immo, ale nie znam szczegółów

a może kup coś takiego:

Emulator odblokowywacz immoblilizera immo grupa VW (2614267050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajdziesz to trzeba kupić drugą i zaprogramować, potrzebny jeszcze pin.

Znajomy mówił mi że bez problemu może wyłączyć immo, ale nie znam szczegółów

a może kup coś takiego:

Emulator odblokowywacz immoblilizera immo grupa VW (2614267050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak najbardziej Immo wyłączysz, i samochód będzie za każdm razem odpalał ale za to po dopaleniu włączają się światła awaryjne których się nie da wyłączyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdam relacje jak podłączę to "cudo" ale gadałem z gościem co je robi to zapewniał mnie że będzie działać na 100% daje na to gwarancje że nie będzie problemu nawet podobno ma kontrolka immo się włączać i wyłączać po chwili.

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 22:28 ----------

Działa sprawdzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta...

Mam problem z polaczeniem sie VAGiem do kompa...z immo tez sie nie laczy

Mam 98r wiec immo w liczniku - czy tam moze byc wstawiony do licznika emulator (jak tak to jak moze wygladac - jestem zielony w spr. eletroniki itp) ? jak odpinam kolo stacyjki mala wtyczke to auto nie odpala, wiec immo dziala...Macie jakies pomysly gdzie zagladac zeby znalezc przyczyne?

Czy jest taka opcja ze np. w kompie jest wlutowany emulator a niema go w liczniku ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kluczyku masz grafitowy pręcik około 1,5cm na który jest nawinięty drucik.Na zdjęciu kluczyka po lewej stronie .Bateria i reszta to latarka .Wokół stacyjki masz pierścień czarny do którego idą dwa kabelki i może to one ci się rozłączyły?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...