Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprężyny Eibach i amortyzatory s-line 1BE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zamierzam założyć komplet sprężyn Eibach Pro Kit -30mm i pytanie czy amory s-line 1BE będą do tego pasować czy nie będzie dobijać?

Opublikowano

podlaczam sie pod pytanie.... bo planuje to samo tylko na weitecu.... z tego co sie orientowalem to powinny byc ok ale moze ktos sie wypowie....

Opublikowano

wg opisów weiteca do -30 można założyć na zwykłe amory. Też takie kupiłem ale do B5 i będę zakładać na 1BA

Opublikowano

na 1ba może sie amor szybciej zużyczyć bo jednak dostosowany jest do serii...

1be to już automatycznie inna sprawa... tutaj nie ma najmniejszego problemu ;)

Opublikowano

Posiada ktoś springi Eibach Sportline ? Można je założyć na seryjne amory ?

Opublikowano
Witam zamierzam założyć komplet sprężyn Eibach Pro Kit -30mm i pytanie czy amory s-line 1BE będą do tego pasować czy nie będzie dobijać?

Do 1Be idealnie będzie pasować :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za pomoc sprężyny już mam teraz czekają na montaż:D

Opublikowano
Posiada ktoś springi Eibach Sportline ? Można je założyć na seryjne amory ?

Eibach Sportline obniżają chyba o ok. -50 a to chyba troche za dużo dla seryjnych amorów.

Opublikowano
Posiada ktoś springi Eibach Sportline ? Można je założyć na seryjne amory ?

Eibach Sportline obniżają chyba o ok. -50 a to chyba troche za dużo dla seryjnych amorów.

Do zajechanych seryjnych to żadne tego typu springi się nie nadają :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam eibach -30 i amory 1BE i jest bardzo OK.

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem już po montażu sprężyn Eibach+ amor 1BE i efekt końcowy super. Auto dużo lepiej wygląda niż na sprężynie 1BE poszło z 1cm w dół i prowadzi się dużo lepiej w zakrętach jak przyklejony i dobrze wybiera nierówności i nawet przy dużych prędkościach nigdzie nie dobija na chopach.

Opublikowano

A jak dobija? Mam eibachy -30mm i seryjne amory. Niestety na chopach dobija mi przód i generalnie przyciera. Zmieniać na np. Bilsteiny Sport?

Opublikowano
  • Autor

Ja mam to na amorach s-line 1BE i nic nie dobija ostatnio nawet przy 180km/h mnie wybiło na chopce i amor nie dobił. Jeżeli masz zwykły amor to może dobijać, a na amorze pod sprężynę sportową nie powinno nigdzie dobijać ani obcierać. Z tego co czytałem to dobre też są Monroe Reflex i dużo tańsze od bilsteina.

Opublikowano

Zdecydowanie to takich springów dawałbym bilsteina b6 albo b8... są moim zdaniem najlepsze i trwałe...

Z tańszych to kayaby ULTRA SR, ew. ale to już mniej exel-G

Opublikowano

Ja polecam to z czym miałem do czynienia... :wink:

Co do tych sachs to niewiem, może warto sprawdzić... niby też są przystosowane pod sport sprongi

Opublikowano

A do springów eibach obniżających -30 trzeba amory o skróconym skoku?

Opublikowano

Najlepiej tak :wink:

Opublikowano

hmm a bilstein b6 nie ma skróconego skoku a polecają je do sprezyn obnizających

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.