Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czestotliwosc


Wodzu1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie - chodzi o moje auto a jest to audi A4 B6 Sedan z 2002 roku. Jaka jest czestotliwosc auta (czestotliwosc rezonansowa) - chyba tak to sie nazywa. Rozchodzi sie o czestotliwosc podana w Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie - chodzi o moje auto a jest to audi A4 B6 Sedan z 2002 roku. Jaka jest czestotliwosc auta (czestotliwosc rezonansowa) - chyba tak to sie nazywa.

....hmmm, rozmumiem, że to żart jakiś, albo pytanie do wróżki :facepalm: ? Kolego skąd mamy wiedzieć jaka jest częstotliwość rezonansowa Twojej A4 B6 sedan z 2002 roku? Ten sam model A4 w zależności od akustyki własnej (czyli rodzaj tapicerki, zapodane dodatkowe wygłuszenie, brak koła zapasowego i ze 100 innych czynników - ot chociażby ilości osób znajduje się wewnątrz auta a mających wpływ na tłumienie) i zainstalowanego konkretnie sprzętu audio będzie miał własny indywidualny parametr, zatem bez pomiarow uwzgledniajacych konkretne Twoje auto, konfigurację i ustawienie sprzetu itp. mozna sobie wróżyć z fusów przy ilu Hz karoseria wpada w rezonans....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...