Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra jesteś Bartek:grin: A w Passkach/Passkach CC była ta szyba w różowym odcieniu? Laminowana czy jaka tam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jesteś Bartek:grin: A w Passkach/Passkach CC była ta szyba w różowym odcieniu? Laminowana czy jaka tam:decayed:

W B6 na pewno nie - szyba ma taki sam odcień jak zwykła. Przejrzę potem CC ale raczej będzie tak samo. Laminowanej nie ma bo szyba grzana w VW ma nitki - u nas jest folia i stąd inny odcień.

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

koledzy ale macie mózgi pełen szacun :hi:

Co Wojtek - zaczynasz się zarażać? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego jeszcze nie widziałem i sam się zastanawiam why? :wallbash::decayed: Ale po pierwszym poście można się było tego wszystkiego spodziewać... :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze fotka zderzaka (...do pomalowania, dzięki Robert :wink:)

rlinefront.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ale przy R-line musi być duże koło bo inaczej to kupa wyjdzie ... mam nadzieję że dałeś się przekonać na min 18'' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ale przy R-line musi być duże koło bo inaczej to kupa wyjdzie ... mam nadzieję że dałeś się przekonać na min 18'' :decayed:

Oczywiście. Póki co plan to Interlagos ale nie wykluczam innych wzorów - mile widziane propozycje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze fotka zderzaka (...do pomalowania, dzięki Robert :wink:)

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/rlinefront.JPG

w realu jeszcze lepiej wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jesteś Bartek:grin: A w Passkach/Passkach CC była ta szyba w różowym odcieniu? Laminowana czy jaka tam:decayed:

W B6 na pewno nie - szyba ma taki sam odcień jak zwykła. Przejrzę potem CC ale raczej będzie tak samo. Laminowanej nie ma bo szyba grzana w VW ma nitki - u nas jest folia i stąd inny odcień.

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

koledzy ale macie mózgi pełen szacun :hi:

Co Wojtek - zaczynasz się zarażać? :naughty::decayed:

Bartek chętnie bym się tymi modami zaraził ale jak 13 lat temu zostawiłem nasadowy klucz na akumulatorze w moim poczciwym golfie1 to pechowo zespawał się z karoserią , dalej wyobrażasz sobie co się działo z autem gdy ujechałem 4 km:decayed: mało bym go nie spalił a wtedy nie było mi do śmiechu po tej akcji mam traume na elektronikę w samochodzie . Śledzę twoje poczynania w tym wątku :slina:i widzę że pięknego passka budujesz pełen podziw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jesteś Bartek:grin: A w Passkach/Passkach CC była ta szyba w różowym odcieniu? Laminowana czy jaka tam:decayed:

W B6 na pewno nie - szyba ma taki sam odcień jak zwykła. Przejrzę potem CC ale raczej będzie tak samo. Laminowanej nie ma bo szyba grzana w VW ma nitki - u nas jest folia i stąd inny odcień.

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

koledzy ale macie mózgi pełen szacun :hi:

Co Wojtek - zaczynasz się zarażać? :naughty::decayed:

Bartek chętnie bym się tymi modami zaraził ale jak 13 lat temu zostawiłem nasadowy klucz na akumulatorze w moim poczciwym golfie1 to pechowo zespawał się z karoserią , dalej wyobrażasz sobie co się działo z autem gdy ujechałem 4 km:decayed: mało bym go nie spalił a wtedy nie było mi do śmiechu po tej akcji mam traume na elektronikę w samochodzie . Śledzę twoje poczynania w tym wątku :slina:i widzę że pięknego passka budujesz pełen podziw

Nie ma co się zrażać - powoli dłubać i się nauczyć. Ja 5 lat temu nie umiałem w B6 postojówki wymienić - a teraz mam działalność w której naprawiam (według powszechnej opinii) najgorszą skrzynię automatyczną czyli Multitronic :wink: Ważne że to lubisz - reszta przyjdzie sama :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w CC R-line jakoś się nie widzi... :decayed: w CC to tylko dokładka przedniego zderzaka, progi i ciemniejsze lampy tył... lampy ok, ale reszta jakby na siłę doklejona :kwasny:

Grzanym szybunkiem muszę się zainteresować :decayed: ale to po gwincie... i lusterkach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie właśnie w CC R-line robi robotę.. no, ale wiadomo: każdy ma swój gust :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie właśnie w CC R-line robi robotę.. no, ale wiadomo: każdy ma swój gust :wink:

dokładka przedniego zderzaka... napompowane coś co niby dodaje charakteru, można kupić samą dokładkę, yyyy a to zalatuje mi tuningiem do kadeta z lat 86-90 :decayed:

progi - ok, ale... gdzie nawiązanie w zderzaku tył? zderzak tył jest identyczny w R-line i serii

seryjny zderzak wg mnie wygląda wystarczająco charakternie, a samych progów nie ma sensu zakładać, bo nie będzie nawiązania do reszty.

Gleba, koło i nic więcej nie trzeba :wink: chociaż się zobaczy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gust gustowi nierówny - mi się w paskach zwykłych i cc żadne spojlery i nawet r-line słabo widzi ...ale to mój gust i jestem daleki od wydawania opini "brzydki", "ładny" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze fotka zderzaka (...do pomalowania, dzięki Robert :wink:)

:wink:

doszedł MMS ? bo nic nie odpisałeś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze fotka zderzaka (...do pomalowania, dzięki Robert :wink:)

:wink:

doszedł MMS ? bo nic nie odpisałeś :whistling:

Aaaaa, zapomniałem :decayed: Ale widzisz Roberto - namówili mnie na 18" :grin:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Tak myślę, że te SAMAKAND:

dscf0934t.jpg

...albo INTERLAGOS:

interlagos-65761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanaiwałem nad tymi 2 modelami i samarkandy kupiłem, bo jest ich mniej:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, wiesz coś może na temat silników 2.0TDI w Passatach B7? bo myślimy nad takimi, ale na forum passata nic nie mogłem znaleźć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...