Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ja yebie ja mam słabe serce nie pokazujcie takich akcji:grin::grin::grin::slina::slina::slina:

Tu jeszcze jest porządek - 2h później leżało tam dodatkowe 100m kabla. Ale powiedziałem sobie - jeszcze jedna pętla i jestem w domu :grin: Powoli kończę - jestem na ostatniej prostej (prawy próg :decayed:). Dwie godzinki i powinienem kończyć :wink:

Opublikowano

Będziesz wygłuszał podłogę tak przy okazji? Grzech tego nie zrobić imo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Będziesz wygłuszał podłogę tak przy okazji? Grzech tego nie zrobić imo :decayed:

Zastanowię się ale Pasek w środku nie jest głośny więc...

Na dziś wystarczy. Jutro po pracy został mi już bagażnik i spięcie kabli... Biorąc pod uwagę modyfikacje dot. kompozycji tapicerki i tak jeszcze pewnie z tydzień postoi.

Opublikowano
  • Autor
Tak mozna rezać :wink: czysciutko i wszedzie dostep :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/ozpierducha.JPG

No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...

BTW... OPS onboard :decayed:

OPS.JPG

Opublikowano
Tak mozna rezać :wink: czysciutko i wszedzie dostep :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/ozpierducha.JPG

No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...

BTW... OPS onboard :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG

ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Tak mozna rezać :wink: czysciutko i wszedzie dostep :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/ozpierducha.JPG

No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...

BTW... OPS onboard :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG

ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS? :wink:

Nie Bartku - jak widzisz na zdjęciu jest RNS510 a więc to 100% VW :wink:

Opublikowano

Miałeś już czujniki parkowania czy od początku wszystko montujesz?

Opublikowano

Na obrazku na bank passat pytanie tylko czy B6 czy B7 :wink:

OPS - bardzo fajna i przydatna rzecz :wink: parkowanie bez patrzenia w lusterka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Miałeś już czujniki parkowania czy od początku wszystko montujesz?

Miałem wcześniej niefabryczny PDC (czujniki z tyłu). Przy okazji montażu body R line - od razu wrzuciłem wersję z czujnikami przód i tył. Instalacja PDC już skończona ale muszę położyć jeszcze troszkę kabli pod inne systemy :wink:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Na obrazku na bank passat pytanie tylko czy B6 czy B7 :wink:

OPS - bardzo fajna i przydatna rzecz :wink: parkowanie bez patrzenia w lusterka :decayed:

Tytuł wątku wszystko wyjaśnia :wink: BTW - myślałem nad kamerą cofania i/lub Park Assist ale OPS jest na tyle funkcjonalny, że dałem sobie spokój.

Opublikowano
Tak mozna rezać :wink: czysciutko i wszedzie dostep :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/ozpierducha.JPG

No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...

BTW... OPS onboard :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG

ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS? :wink:

Nie Bartku - jak widzisz na zdjęciu jest RNS510 a więc to 100% VW :wink:

nie no to ze rns510 to wiem ale chodziło mi o obrazek samochodzika :grin:

Opublikowano
  • Autor
Tak mozna rezać :wink: czysciutko i wszedzie dostep :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/ozpierducha.JPG

No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...

BTW... OPS onboard :decayed:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG

ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS? :wink:

Nie Bartku - jak widzisz na zdjęciu jest RNS510 a więc to 100% VW :wink:

nie no to ze rns510 to wiem ale chodziło mi o obrazek samochodzika :grin:

No gdzie tam... Zobacz, na fotce widać dekory nad navi... Audi takiej tandety nie zakłada :grin:

Opublikowano

Kurde chyba dalej się nie rozumiemy :wink: Mi chodzi o rzut samochodzika na ekranie rns , No ale to raczej passat ...taki mały żarcik ...

Opublikowano

Właśnie Ja nie mam żadnych czujników i niewiem co dokładać mając MFD2. Jak myślisz? Kamerka to chyba mniej zachodu? Tylko czy podejdzie do MFD2?

Opublikowano
  • Autor

No i dekory też będą nowe - jest zestaw 20V (szczotkowane alu). Czekam tylko za odpowiednią ramką klimy...

brushedalu.JPG

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Kurde chyba dalej się nie rozumiemy :wink: Mi chodzi o rzut samochodzika na ekranie rns , No ale to raczej passat ...taki mały żarcik ...

:facepalm: Teraz załapałem... Soft navi jest dla VW - podejrzewam, że to uniwersalny obrazek.

Opublikowano
  • Autor
Właśnie Ja nie mam żadnych czujników i niewiem co dokładać mając MFD2. Jak myślisz? Kamerka to chyba mniej zachodu? Tylko czy podejdzie do MFD2?

No cóż - opticala na MFD2 na pewno nie da rady zrobić (potrzebny RNS). Kamerkę może by się dało na nim odpalić bo wejście VIDEO jest...

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

No i dekory też będą nowe - jest zestaw 20V (szczotkowane alu). Czekam tylko za odpowiednią ramką klimy...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/brushedalu.JPG

Piękne listwy:wink:

Dzięki - trafiłem naprawdę dobry stan. Do tego komplet przycisków w ramce drążka zmiany biegów więc kilka zł zaoszczędzone :wink:

Opublikowano
Właśnie Ja nie mam żadnych czujników i niewiem co dokładać mając MFD2. Jak myślisz? Kamerka to chyba mniej zachodu? Tylko czy podejdzie do MFD2?

No cóż - opticala na MFD2 na pewno nie da rady zrobić (potrzebny RNS). Kamerkę może by się dało na nim odpalić bo wejście VIDEO jest...

Porusze ten temat na forum passata może coś doradzą. Będe też przeglądał allegro. Może trafi się RNS w ok cenie. Póki co nie ma ani jednej.

Opublikowano
  • Autor
Właśnie Ja nie mam żadnych czujników i niewiem co dokładać mając MFD2. Jak myślisz? Kamerka to chyba mniej zachodu? Tylko czy podejdzie do MFD2?

No cóż - opticala na MFD2 na pewno nie da rady zrobić (potrzebny RNS). Kamerkę może by się dało na nim odpalić bo wejście VIDEO jest...

Porusze ten temat na forum passata może coś doradzą. Będe też przeglądał allegro. Może trafi się RNS w ok cenie. Póki co nie ma ani jednej.

Znajomy ze Swarzędza chciał coś sprzedać ostatnio - wołał 1600zł.

Opublikowano

ładnie idziesz z modami :kox: podoba mi się passacik, i amelinium wpadnie :naughty::kox: bo to drewno, fujjjj :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.