Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wybitnie mi się twój passat podoba, będę się wzorował :wink:

Tak jak napisałem wcześniej - narazie jest kupa i nie ma się na czym wzorować :wink:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Raport z pola walki...

Prace w bagażniku zakończone - sterownik zdalnego sterowania webasto zamocowany do wspornika (+ wiązka zdalnego sterowania i pompki dawkującej przewalona na przód auta). Zostaje jeszcze podmianka wzmacniacza antenowego (dziś powinien dojść) i wpięcię wiązki antenowej (załatwiłem sobie ori kabelek ale ten niestety dojdzie dopiero na początku stycznia :facepalm:).

remotewebastodrv.JPG

Oprócz tego podłączyłem TMPS w wersji 7K3 (sterowanie przejmuje osobny układ zabudowany w module komfortu).

tmpsbutton.JPG

...lecę rezać dalej :wink:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Dorzucam jeszcze nową podłogę (wyhaczoną z Passata B7, po przebiegu kilkumastu tyś. km.). Jutro przy dalszym składaniu wyjdzie więcej zmian :wink:

newfloor.JPG

Opublikowano

Idź już spać:grin::kox:

Opublikowano
  • Autor
Idź już spać:grin::kox:

Nie mogę - nocna zmiana. Rano wchodzę do garażu kończyć Paska a po południu mam wymianę hydrauliki w CVT 2.5TDI. Spać nie pójdę (ale jestem na fali więc 2 redbulle i dam radę :grin:).

Opublikowano

Mówisz "nas nie dogonjat":decayed:

Opublikowano

Hardcore jak wuj :polew:

Opublikowano

Dorzucam jeszcze nową podłogę (wyhaczoną z Passata B7, po przebiegu kilkumastu tyś. km.)

Siemka:hi:.....to Pasek B6 i B7 na tej samej płycie podłogowej :shock3:

Opublikowano

Siemka:hi:.....to Pasek B6 i B7 na tej samej płycie podłogowej :shock3:

A pasek B7 to nie takie poliftowe B6? :decayed: Tak jak w Audi A4: B6 i B7? :decayed: Wg mnie tak jest, wręcz jestem tego niemal pewny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak jest. Wszystko do tego dąży - zobaczcie sobie nową platformę MQB. Dzielenie części z innymi modelami to ogromne oszczędności dla producentów aut... Drobne zmiany są - ale to kosmetyka (na poziomie modyfikacji tego samego narzędzia tłoczącego).

Opublikowano

Dopiero B8 będzie zupełnie inne :wink:

Opublikowano
  • Autor

Szczotkowane alu na pokładzie :wink:

brushedalu2.JPG

Opublikowano

No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

Rlinesw.jpg

Opublikowano

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

Jutro Ci sprawdzę. Bo środkową kratkę wyjmę bez problemu, mam lekko wyjętą, bo jeszcze nie podpięta :decayed: Albo jeszcze dzisiaj ale później ok?

A nie lepiej kierownicę z CC lub z golfa R, albo scirocco? Różnica jest spora wg mnie.

Opublikowano

Bartek, masz może jakieś świeże mapy do RNS'a? ale nie tego dotykowego..

Opublikowano
  • Autor
Bartek, masz może jakieś świeże mapy do RNS'a? ale nie tego dotykowego..

Toż to jeden czort czy RNS-E/RNS-E LED.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

A nie lepiej kierownicę z CC lub z golfa R, albo scirocco? Różnica jest spora wg mnie.

No widzisz akurat ta wersja mi się spodobała - bardziej niż ten nowszy wariant.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Porównanie tylnych świateł - poniżej R line/R36 vs. seria:

tailstockvsR.JPG

i jeszcze R line/R36 vs. "Shadow"

tailRvsshadow.JPG

R36 i Shadow na aucie wyglądają bardzo podobnie (na stole jak zauważyliście wcześniej, była większa różnica w odcieniu).

W bliższyn ujęciu...

R line/R36:

RlineR36.JPG

"Shadow"

Shadow.JPG

Czas podjąc ostateczną decyzję :decayed: ...a ja lecę grzebać dalej.

Opublikowano

No pewnie że shadow :decayed:

Opublikowano

Dla mnie nie ma różnicy czy shadow czy R-line, ja bym chętnie poszukał tych shadow do siebie (jakieś sklepy tym handlują? jakiej one są produkcji?), bo znaleźć do mnie Rline graniczy z cudem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie nie ma różnicy czy shadow czy R-line, ja bym chętnie poszukał tych shadow do siebie (jakieś sklepy tym handlują? jakiej one są produkcji?), bo znaleźć do mnie Rline graniczy z cudem :kwasny:

Panie - oba zestawy nowe kupiłem :wink:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

to ktore to... te? po lewej czy prawej? po prawej ladniejsze...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/taillights/tailRvsshadow.JPG

Po prawej są Shadow, po lewej R.

Opublikowano

czyli TE mi sie bardziej podobają...:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.