Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teściu zna deva?:whistling::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Teściu zna deva?:whistling::grin::grin:

Ty wiesz, że mi się właśnie w trakcie akcji o nim pomyślało - pierwsza myśl, WTF - hamulców tym razem nie ruszałem :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew: dobre
Opublikowano

...przypomniało mi się - z cyklu "mój Kochany Teść" :decayed:... Fundamentalne pytanie przy dzisiejszym porannym papierosie: "...jak tam moje Devasto?" :grin:

Ja słyszałem też debasto, pomimo mojej bardzo wyraźniej artykulacji :grin:

Opublikowano
  • Autor

OK lecimy dalej... Zamontowałem nową pompę paliwa w baku (wyjście dla pompki dawkującej póki co zaślepione oryginalnym jinxem - czekam za pompką z DE // Brysiek ogarnia mi temat :decayed:).

fuelpump3c.JPG

...zamontowany wydech na tłumiku:

exhaust.JPG

...i dokończona wiązka elektryczna:

connections.JPG

W zasadzie czekam jeszcze za w/w pompką dawkującą (a dokładniej jej mocowaniem i rurkami) + parę śrubek montażowych. Przy okazji spojler przedniego zderzaka pójdzie jeszcze raz do malowania i można składać :wink:

Opublikowano

Bart, masz jeszcze ten jeden zacisk w ktorym przetaczalem tloczek na mniejszy wymiar ???

Opublikowano
:kox::kox::kox: zima nie straszna :decayed:
Opublikowano
  • Autor
Bart, masz jeszcze ten jeden zacisk w ktorym przetaczalem tloczek na mniejszy wymiar ???

:decayed:

Opublikowano

Masz czy nie bo [MENTION][/MENTION]chetnie bym odkupil

Opublikowano
  • Autor
Masz czy nie bo chetnie bym odkupil

No przecie wiadomo, że mam :wink:

Opublikowano

Wiela ???

Opublikowano
  • Autor
Wiela ???

Miałem nadzieję od Ciebie to usłyszeć (przechodzimy na PW).

Opublikowano

Mam bana na pw:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Mam bana na pw:whistling:

No to telefon cycu chyba masz do mnie nie :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
OK lecimy dalej... Zamontowałem nową pompę paliwa w baku (wyjście dla pompki dawkującej póki co zaślepione oryginalnym jinxem - czekam za pompką z DE // Brysiek ogarnia mi temat :decayed:).

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/webasto/fuelpump3c.JPG

...zamontowany wydech na tłumiku:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/webasto/exhaust.JPG

...i dokończona wiązka elektryczna:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/webasto/connections.JPG

W zasadzie czekam jeszcze za w/w pompką dawkującą (a dokładniej jej mocowaniem i rurkami) + parę śrubek montażowych. Przy okazji spojler przedniego zderzaka pójdzie jeszcze raz do malowania i można składać :wink:

jak zawsze :wink: na bogato :decayed:

jakie w końcu te lampy z tyłu ?

Opublikowano
  • Autor
OK lecimy dalej... Zamontowałem nową pompę paliwa w baku (wyjście dla pompki dawkującej póki co zaślepione oryginalnym jinxem - czekam za pompką z DE // Brysiek ogarnia mi temat :decayed:).

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/webasto/fuelpump3c.JPG

...zamontowany wydech na tłumiku:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/webasto/exhaust.JPG

...i dokończona wiązka elektryczna:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/webasto/connections.JPG

W zasadzie czekam jeszcze za w/w pompką dawkującą (a dokładniej jej mocowaniem i rurkami) + parę śrubek montażowych. Przy okazji spojler przedniego zderzaka pójdzie jeszcze raz do malowania i można składać :wink:

jak zawsze :wink: na bogato :decayed:

jakie w końcu te lampy z tyłu ?

Póki co założyłem te ciemniejsze :wink: Dziś odbieram zderzak od lakiernika i w końcu składam gnoja :grin:

Opublikowano

Bartek miałeś doczynienia z dokładką od Leona Cupry R? Dokładałem ją do zderzaka a A4 B7 i ciekawi mnie jakby zgrała ze zderzakiem passata b6?!

Opublikowano
  • Autor
Bartek miałeś doczynienia z dokładką od Leona Cupry R? Dokładałem ją do zderzaka a A4 B7 i ciekawi mnie jakby zgrała ze zderzakiem passata b6?!

Nie - z uwagi na to, że jest pakiet R nie planowałem zabaw z Cuprą.

Opublikowano

W sumie fakt masz R. Masz A4 i passata. Szerokość zderzaka przedniego dołem jest porównywalna?

Opublikowano
  • Autor
W sumie fakt masz R. Masz A4 i passata. Szerokość zderzaka przedniego dołem jest porównywalna?

Względem seria vs R czy Passat vs Audi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.