Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W sumie fakt masz R. Masz A4 i passata. Szerokość zderzaka przedniego dołem jest porównywalna?

Względem seria vs R czy Passat vs Audi?

Passat seria vs Audi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W sumie fakt masz R. Masz A4 i passata. Szerokość zderzaka przedniego dołem jest porównywalna?

Względem seria vs R czy Passat vs Audi?

Passat seria vs Audi

Kurcze nigdy nie mierzyłem...

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Spóźnione wiosenne porządki :decayed: W końcu zabrałem się za nawiewy - przód już podświetlony. Kratka w tylnej części tunelu nie występuje w wersji podświetlanej więc tam dłubnę jakiś custom aby pod tym kątem zachować spójność (pochwalę się jak skończę :wink:).

ventlight1.JPG

ventlight2.JPG

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

1 post uzupełniony (odświeżona lista i historia modyfikacji)...

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Zapomniałem jeszcze o tym gadżecie :naughty::decayed:

valvecup.JPG

Opublikowano

Bartek mody ekstra..oby tylko nikomu sie do łap te nakrętki nie przykleiły

Opublikowano
  • Autor
Bartek mody ekstra..oby tylko nikomu sie do łap te nakrętki nie przykleiły

Oby :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kurcze a ja myślałem że passat b6 niema podświetlanych nawiewów bo mój jest dość dobrze wyposażony a nawiewy nie świecą :wallbash: szwagrowi w starym passacie B5 BEZ KLIMY świeciły nawiewy , a widzę że teraz w nowszych autach podświetlenie nawiewów to zaje.......a obcja:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
kurcze a ja myślałem że passat b6 niema podświetlanych nawiewów bo mój jest dość dobrze wyposażony a nawiewy nie świecą :wallbash: szwagrowi w starym passacie B5 BEZ KLIMY świeciły nawiewy , a widzę że teraz w nowszych autach podświetlenie nawiewów to zaje.......a obcja:facepalm:

Jeszcze nie skończyłem customowego podświetlania kratek na tył tunelu :wink:

Właśnie bawię się z tapicerkami drzwi - będzie customowa wersja kolorku (myślę, że z tydzień czasu i będzie ready).

Na zamontowanie czeka też słonecznik z Homelinkiem - muszę jeszcze zamówić nową wiązkę (taśmę) do podsufitki aby to zabanglało.

Opublikowano

dziś jestem akurat Passatem w pracy, muszę zobaczyć czy ma podświetlane nawiewy :decayed:

Opublikowano

Dopiero poliftowe niby B7 mają w serii chyba. B6 nie miały w serii :decayed: Dopiero w jakimś pakiecie. Podświetlenie + satynowa ramka dookoła :wink:

Opublikowano

no właśnie u mnie chyba jest pakiet oświetlenie jak dobrze pamiętam :wink:

Opublikowano

o to bida ja mam podświetlone w b5 jeszcze zielone :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.