Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bart-s może by tak Passata w bojowe barwy zrobić ?

http://s13.postimage.org/dg61py8b7/544030_517918831573998_16408883_n.jpg

<br /><br />

Widziałem kilka projektów "military" i nie przemawiają do mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s może by tak Passata w bojowe barwy zrobić ?

http://s13.postimage.org/dg61py8b7/544030_517918831573998_16408883_n.jpg

:sick3: że też to może się ludziom podobać :doh:

A co do seryjnej mocy, PD i CR nie trzymają seryjnej mocy na korzyść oczywiście :wink: więc może mieć 143 KM :decayed::facepalm: A pewnie ma koło 150 albo i więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do seryjnej mocy, PD i CR nie trzymają seryjnej mocy na korzyść oczywiście :wink: więc może mieć 143 KM :decayed::facepalm: A pewnie ma koło 150 albo i więcej :wink:

...tak też podejrzewam. Okaże się na hamowni :wink:

---------- Post dopisany 18-01-2013 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 16:29 ----------

A co do seryjnej mocy, PD i CR nie trzymają seryjnej mocy na korzyść oczywiście :wink: więc może mieć 143 KM :decayed::facepalm: A pewnie ma koło 150 albo i więcej :wink:

...tak też podejrzewam. Okaże się na hamowni :wink:

No i niestety Pasek w końcu dał się we znaki :whistling: W ubiegły wtorek wyjazd w trasę i zaraz po zjeździe na autostradę... brak przeniesienia napędu :facepalm: Od jakiegoś czasu na półsprzęgle było już mocno słychać łożysko oporowe więc było to kwestią czasu.

Części na stół operacyjny dziś dostarczone - LuK Repair Set DMF 600001700. Brałem cały zestaw bo właśnie wskoczyło 200 000km więc już czas. Jeszcze tylko ori łożysko igiełkowe i jak tylko zwolni się kanał, biorę się do roboty :wink:

LuKRS1.JPG

LuKRS2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę sian poszło :naughty:

Luk jest w oryginale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk jest w oryginale?

Są dwa modele koła dla BKP - LuK albo Sachs.

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Troszkę sian poszło :naughty:

Nie jest tak źle (=1700zł). Ten sam zestaw w ori kosztowałby 5000zł (lub 4130zł gdybym oddał stare sprzęgło z dociskiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny passek u mnie też w takim kolorze zawitał w garażu tylko że kombi 1.9 tdi 105km a środek też skórka ale bardziej kolor jasne kakao ja mam przebieg 160 tyś i w srodku ta skóra wygląda jak nowa . szkoda że u ciebie troszkę zmęczona jest .bezawaryjności zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny passek u mnie też w takim kolorze zawitał w garażu tylko że kombi 1.9 tdi 105km a środek też skórka ale bardziej kolor jasne kakao ja mam przebieg 160 tyś i w srodku ta skóra wygląda jak nowa . szkoda że u ciebie troszkę zmęczona jest .bezawaryjności zycze

Na środek mam osobny patent - wnętrze całe będzie wymienione. Póki co są inne projekty, które dostały priorytet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Twój jest teraz na 16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Twój jest teraz na 16 ?

Tak, "Adelaide" niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart -S też mam podobnego passka jak pisałem wyżej , i mam pytanie posiadam orginalne radio cd mp3 vw ,czy moge wstawić takie 510 RNS czy kostki pasują czy trzeba coś przerabiać?

Pokaż fotkę radia albo podaj jego nazwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart -S też mam podobnego passka jak pisałem wyżej , i mam pytanie posiadam orginalne radio cd mp3 vw ,czy moge wstawić takie 510 RNS czy kostki pasują czy trzeba coś przerabiać?

z tego co wiem to pasuje ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart -S też mam podobnego passka jak pisałem wyżej , i mam pytanie posiadam orginalne radio cd mp3 vw ,czy moge wstawić takie 510 RNS czy kostki pasują czy trzeba coś przerabiać?

z tego co wiem to pasuje ale

Pasować na pewno będzie - tylko czy potrzebny będzie adapter/przekładka pinów czy rzeczywiście PNP. Jak poda wersję radia to wszystko stanie się jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Twój jest teraz na 16 ?

Tak, "Adelaide" niestety :thumbdown:

Najlepsze ori 16" do Passata B6 - szczególnie na zimówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek przód paska już zrobiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Twój jest teraz na 16 ?

Tak, "Adelaide" niestety :thumbdown:

Najlepsze ori 16" do Passata B6 - szczególnie na zimówki :decayed:

No widzisz ale dla mnie 16" zdecydowanie za małe :thumbdown:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Bartek przód paska już zrobiony ?

Niestety nie - mam problem z dorwaniem atrapy. Reszta części już dotarła lub jest w trakcie transportu - brakuje mi tylko grilla R line pod PDC. Na allegro jest tylko jeden uszkodzony a z kompletnych zderzaków nikt nie chce mi go wyciągnąć (obdzwoniłem wszystkie zderzaki R line na allegro :facepalm:).

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Potrzebne takie cuś (3C0 853 651 Q):

rlinegrill.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...