Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany to gdzie ten spocik? :) ja do 16 pracuje w Turku :/ ale potem chętnie :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Pany to gdzie ten spocik? :) ja do 16 pracuje w Turku :/ ale potem chętnie :)

no to najwyżej zbierzemy ekipe w Słupcy i pojedziemy do konina :) ale zobaczymy jak inni wypowiedzą się :D

Opublikowano

wg mnie ok, ja jestem z Konina więc będe na miejscu :D 16 tez jak najbardziej ok

Opublikowano
  • Autor
wg mnie ok, ja jestem z Konina więc będe na miejscu :D 16 tez jak najbardziej ok

ale narazie spotykamy się w Słupcy na parkingu Orlenu :)

Opublikowano

Dokładnie, spotkajmy się w Słupcy, a później polecimy na Konin :]

Opublikowano

No to akurat bym dojechał do Konina jak byście sie zebrali bo zanim do Słupcy dojadę to po 17 grubo będzie :)

Opublikowano

ok :)

Opublikowano

A gdzie w tym Koninie sie stykniemy?:)

Opublikowano

restauracja pod złotymi skrzydłami przy ferio :D

Opublikowano
  • Autor
restauracja pod złotymi skrzydłami przy ferio :D

zobaczymy gdzie się spotkamy :P może gdzieś gdzie pasuje ;) może nie wiem coś gdzieś trzeba ;D Ekipa ze Słupcy i okolic spotykamy się na orlenie o 16 :D:naughty::banan:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Dokładnie, spotkajmy się w Słupcy, a później polecimy na Konin :]

Inicjatywa moja piwo proszę :D:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Ok. Orlen- Słupca - godz. 16:00. Będe :D

Opublikowano

Słupca 16.00 Orlen:

- Arx91

- norberts

- dam-in

- slo

w Koninie spotykamy się z Darkiem995.

Miejsce spotkania: Ferio pod McDonaldem ?

Kto jeszcze ? :)

Opublikowano

Mogliśmy założyć nowy temat o właściwej nazwie, może ktoś więcej by zauważył, że się spotujemy :)

Opublikowano

to Arx91 może zmienić temat.

Opublikowano
  • Autor
Mogliśmy założyć nowy temat o właściwej nazwie, może ktoś więcej by zauważył, że się spotujemy :)

temat zmieniony :D

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina?

Opublikowano

Ferio pod Maciem będzie dobre coś zjem po pracy :D

P.S w końcu pooglądamy furki :) moja jeszcze nie gotowa :/ ale zawsze to coś :)

Opublikowano
  • Autor
Ferio pod Maciem będzie dobre coś zjem po pracy :D

P.S w końcu pooglądamy furki :) moja jeszcze nie gotowa :/ ale zawsze to coś :)

nie martw się ui mnie tak samo brak kasy na wszystko ;/

Opublikowano
Mogliśmy założyć nowy temat o właściwej nazwie, może ktoś więcej by zauważył, że się spotujemy :)

temat zmieniony :D

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina?

Moge sie przejechac :) Chyba że rzeczywiście Wy sie tylko zbieracie na orlenie i odrazu lecicie na Ferio :)

Opublikowano
  • Autor
Mogliśmy założyć nowy temat o właściwej nazwie, może ktoś więcej by zauważył, że się spotujemy :)

temat zmieniony :D

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina?

Moge sie przejechac :) Chyba że rzeczywiście Wy sie tylko zbieracie na orlenie i odrazu lecicie na Ferio :)

no my zbieramy się na Orlenie i dzida na ferio najwyżej około 16:30 bądź gdzieś na wlocie do Konina

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Tylko trzeba na forum znaleźć czy napisać do klubowiczów z okolic żeby było całkiem sympatyczne spotkanie :naughty::naughty::banan:

Opublikowano

Myślę ,że dam rade :) Ferio było by ok... :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.