Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kurde szkoda, że nie wpadłem

wstępnie coś na Wrześni chcemy zorganizować większą ekipa ;)

ktoś z kolegów pisał o podpięcie naszego tematu ?:)

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 21:32 ----------

Temacik już podpięty ;) nazwa jest ok ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox::kox::naughty:
Opublikowano
  • Autor
:kox::kox::naughty:

No i chyba jest gicior :D

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

kurde szkoda, że nie wpadłem

zapraszamy na kolejny zlot :D

Opublikowano

:hi:

Można coś zorganizować w dniach 27-28, co Wy na to? Jak najbardziej jestem za Wrześnią. Może towarzysze z Poznania dołączą (ja będę :decayed:) W oczekiwaniu na odzew,

pozdro!

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Można coś zorganizować w dniach 27-28, co Wy na to? Jak najbardziej jestem za Wrześnią. Może towarzysze z Poznania dołączą (ja będę :decayed:) W oczekiwaniu na odzew,

pozdro!

Ja mógłbym 28 :) no i dobry pomysł Norbercie :)

Opublikowano

Kurcze moge mieć zjazd w szkole... Ale jak będzie konkretna godzina to postaram się dopasować :)

Opublikowano
  • Autor
Kurcze moge mieć zjazd w szkole... Ale jak będzie konkretna godzina to postaram się dopasować :)

zawsze można się spotkać popołudniu żeby wszystkim pasowało :)

Opublikowano

Szkoła nie zając, nie ucieknie :decayed:

Godzina tak jak ostatnio 16-17 nie wcześniej :wink:

Opublikowano
  • Autor
Szkoła nie zając, nie ucieknie :decayed:

Godzina tak jak ostatnio 16-17 nie wcześniej :wink:

no i pasuje nie ma problemu ale mi pasuje niedziele only :)

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 23:24 ----------

wrzuciłem hasło na spoty poznańskie o zlocie w niedziele za tydzień :)

Opublikowano
Szkoła nie zając, nie ucieknie :decayed:

Godzina tak jak ostatnio 16-17 nie wcześniej :wink:

No racja :D hehe

Opublikowano
  • Autor
Szkoła nie zając, nie ucieknie :decayed:

Godzina tak jak ostatnio 16-17 nie wcześniej :wink:

No racja :D hehe

No także pisać na temacie spoty wielkopolskie żeby dogadać się i zebrać ekipę ;)

Opublikowano

Daj znać na Łódzkie - mariuszzgierz się do mnie wybiera w weekend to może jeszcze więcej bandy się zbierze :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Daj znać na Łódzkie - mariuszzgierz się do mnie wybiera w weekend to może jeszcze więcej bandy się zbierze :naughty:

dałem info na łódzkim :D:naughty::naughty:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 13:09 ----------

Panowie w temacie spoty Poznańskie dajcie info kto wleci na zlot w ta niedziele :)

Opublikowano

I co niedziela aktualna? :) macie już zimówki? czy setup letni ?

Opublikowano
I co niedziela aktualna? :) macie już zimówki? czy setup letni ?

Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem :wink:

Opublikowano
  • Autor
I co niedziela aktualna? :) macie już zimówki? czy setup letni ?

Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem :wink:

mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ----------

a Panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było?

Opublikowano

Siema,

ja nie wytrzymałem i zacząłem rezać elektryczne lusterko, oświetlenie i uchwyty na kubki w niedziele :wink: z planowanych 3 h, skończyłem o 21 i za bardzo się wkręciłem, dodałem tutorial jak ogarnąć stare uchwyty do kubków w dziale Warsztat, jak ktoś ma z tym problem niech oblooka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Siema,

ja nie wytrzymałem i zacząłem rezać elektryczne lusterko, oświetlenie i uchwyty na kubki w niedziele :wink: z planowanych 3 h, skończyłem o 21 i za bardzo się wkręciłem, dodałem tutorial jak ogarnąć stare uchwyty do kubków w dziale Warsztat, jak ktoś ma z tym problem niech oblooka :decayed:

Oj Norbi Norbi. Ogarnąłeś te uchwyty do kubków ?

Opublikowano

Ta, efekt możesz zobaczyć w dziale warsztat :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ta, efekt możesz zobaczyć w dziale warsztat :decayed:

założyłeś? bo albo nie widzę albo ślepy jestem. wrzuć tu go :)

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

już znalazłem Norbercie :) zgłoszę się do Ciebie to zrobimy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.