Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tel zawsze przy sobie :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 295,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez obecny:)) może poczekamy aż znowu zacznie sypać i zrobimy spot + zimowe slizganko ? :P

Opublikowano

z Tobą zawsze :kox:

Opublikowano
  • Autor
tel zawsze przy sobie :D

jak każdy ma tel przy sobie :D Tomasz jak zawsze w posterunku B6 :D

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

ja tez obecny:)) może poczekamy aż znowu zacznie sypać i zrobimy spot + zimowe slizganko ? :P

no zawsze można kulig :P ile dasz rade samochodów uciągnąć za jednym razem :naughty::naughty:

Opublikowano

Tez się obudziłem :D mozna by coś zorganizować :)

Opublikowano
  • Autor
Tez się obudziłem :D mozna by coś zorganizować :)

widzę żę koledzy z Konina i okolic budzą się ze snu zimowego :)

Opublikowano

jestem za

Opublikowano
  • Autor
jestem za

Ale przed świętami nie da rady chyba już :facepalm: chyba że coś grubszego koledzy z okolic dojadą i na Konin :)

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Micro spot Słupecki :banan::banan::banan:

NRgnx.jpg

Opublikowano

na ślizganko i ja chętny ale poczekajmy na śniegg :D jakieś najbliższe wolne będę miał tak na przełomie stycznia :/ chyba że coś ciekawego i dużo osób to stawie sie i załatwię Ghost'a razem ze mną :)

Opublikowano
  • Autor
na ślizganko i ja chętny ale poczekajmy na śniegg :D jakieś najbliższe wolne będę miał tak na przełomie stycznia :/ chyba że coś ciekawego i dużo osób to stawie sie i załatwię Ghost'a razem ze mną :)

spotkajmy się jakąś większą ekipą :)

Opublikowano

no i śnieg wykrakalem :) teraz trzeba myśleć o reszcie :) większą ekipa mile widziana .

Opublikowano
  • Autor
no i śnieg wykrakalem :) teraz trzeba myśleć o reszcie :) większą ekipa mile widziana .

no trzeba by było może coś zorganizować większego :) kilkanaście aut i przejechać się po mieście może ktoś do nas doczepi się :)

Opublikowano

Może tak w trakcie świątecznego obżarstwa? Np. Wtorek, środa? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Może tak w trakcie świątecznego obżarstwa? Np. Wtorek, środa? :wink:

Wstępnie mi środa pasuje :)

---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 14:49 ----------

I jak coś jutro robimy? :)

Opublikowano

hmm oki, ale w godzinach wieczornych jakos 17 - 18 ? żeby wytrzeźwieć :)

Opublikowano
  • Autor
hmm oki, ale w godzinach wieczornych jakos 17 - 18 ? żeby wytrzeźwieć :)

Na razie widać stypa u nas lekka :facepalm:

Bo mini Spot

Norbi Tomek i ja lipton :facepalm:

Może ktoś się obudzi? :P

Opublikowano

chyba nikt :D

Opublikowano
  • Autor
chyba nikt :D

ale ekipa no nie ma co :grin: Tomek a Ty jak tam już wytrzeźwiałeś?:wink:

Opublikowano

Żywy i chętny jak coś na dziś! Pod telefonem :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie w niedziele może zorganizujemy zakończenie sezonu 2012? Piszcie na spocie poznańskim bo tam dogramy ekipe ! :):naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 00:00 ----------

Halo halo a tu ktoś żyje ? cisza od dłuższej chwili co jest czyżby Klubowicze z konina itp wycofali się z naszej organizacji ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.