Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A widzisz napisałbyś tu to bym Ci odpowiedział :decayed: miałem to samo, rękę włożyłem przez alu i puknąłem i czujnik i jest si :wink:

Wachacze i takie pierdoły już u mnie leżą w domu nowe. Saint Gobain to gratulację :hi:

Ale mam inne ogłoszenie bo :

27 września biorę ślub :grin: i jest ktoś chętny na poprowadzenie kolumny pojazdów z pod kościoła do sali ?

Wesele oczywiście w okolicach Pleszewa.

Forumowy kolega cyka mi fotki i filmik kto wie jaki ??? :decayed:

A i jakieś auto do ślubu macie pomysły ? mam niby upatrzone A8/S8. Może ma ktoś kumpla :wink:

Moje gratulacje , i również sie pisze do prowadzenia kolumny:wink:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:Powitać ja też przyłączam się do kolumny :banan: no i pogratulować :thumbup1:

Opublikowano
[...] dostałem dobrą pracę w SAINT GOBAIN w kole za mega dobre pieniądze.

Pracowałem niegdyś w firmie o takiej nazwie. Zgadza się też, że to było w Kole. Ale ani ta praca dobra nie była ani za dobre pieniądze, nie mówiąc już o mega dobrych.

Opublikowano
A widzisz napisałbyś tu to bym Ci odpowiedział :decayed: miałem to samo, rękę włożyłem przez alu i puknąłem i czujnik i jest si :wink:

Wachacze i takie pierdoły już u mnie leżą w domu nowe. Saint Gobain to gratulację :hi:

Ale mam inne ogłoszenie bo :

27 września biorę ślub :grin: i jest ktoś chętny na poprowadzenie kolumny pojazdów z pod kościoła do sali ?

Wesele oczywiście w okolicach Pleszewa.

Forumowy kolega cyka mi fotki i filmik kto wie jaki ??? :decayed:

A i jakieś auto do ślubu macie pomysły ? mam niby upatrzone A8/S8. Może ma ktoś kumpla :wink:

ja miałem ślub 28 września :grin:

Opublikowano

A widzisz heh 28 mieli tez wesele moi rodzice także bedzie rocznica :) a flaszeczka dla a4klubu zawsze sie znajdzie :) świr ma tez nie daleko pleszewa ale pewnie w trasie bedzie.

Opublikowano

Siemanko wszystkim :decayed: Wie ktoś gdzie mogę w Koninie lub Kole kupić farbę do felg? Chce odmalować swoje 17- calowe felgi. :wink:

Opublikowano
Siemanko wszystkim :decayed: Wie ktoś gdzie mogę w Koninie lub Kole kupić farbę do felg? Chce odmalować swoje 17- calowe felgi. :wink:

W koninie na torowej są 2 mieszalnie a na jaki kolor będziesz malował ?

Opublikowano

Darek będziesz miał rodzynka jeszcze bo kolega z A3 Klub jak usłyszał,że będziemy Ci robili to mówił,że chętnie pojedzie. 1.8T i dźwięk miodzio :decayed:

Ps: jedna flaszka na 5-7 aut ? No jak to tak :decayed:

Opublikowano
Siemanko wszystkim :decayed: Wie ktoś gdzie mogę w Koninie lub Kole kupić farbę do felg? Chce odmalować swoje 17- calowe felgi. :wink:

W koninie na torowej są 2 mieszalnie a na jaki kolor będziesz malował ?

Srebrny, kod lakieru mam 1H7. W jakich cenach dorabiają farby?

Opublikowano

To panowie gwintem trzeba bedzie pokręcić :naughty:

Opublikowano

Zależy od danej farby, jakości itp. Wujaszek jest lakiernikiem więc swego czasu często tam bywałem.

Opublikowano
To panowie gwintem trzeba bedzie pokręcić :naughty:

Ty już tu nie cytuj słów Darka :grin:

Opublikowano
Siemanko wszystkim :decayed: Wie ktoś gdzie mogę w Koninie lub Kole kupić farbę do felg? Chce odmalować swoje 17- calowe felgi. :wink:

W koninie na torowej są 2 mieszalnie a na jaki kolor będziesz malował ?

Srebrny, kod lakieru mam 1H7. W jakich cenach dorabiają farby?

Myślę że około 30zl za 100 ml

Opublikowano

A jest jakaś gotowa farba srebrna do felg aluminiowych?

Opublikowano
To panowie gwintem trzeba bedzie pokręcić :naughty:

Ty już tu nie cytuj słów Darka :grin:

Dobrze Dariusz mówi :wink: a ja potwierdzam BENG :decayed:

Opublikowano

Przeglądając you znalazłem to

nasi:eusathink:
Opublikowano
A jest jakaś gotowa farba srebrna do felg aluminiowych?

Nie wiem jak w koninie w turku mają bo dobieralem ładny srebrna bazę kod bodajże 97M musisz się zaptyac czy mają coś takiego

Opublikowano
[...] dostałem dobrą pracę w SAINT GOBAIN w kole za mega dobre pieniądze.

Pracowałem niegdyś w firmie o takiej nazwie. Zgadza się też, że to było w Kole. Ale ani ta praca dobra nie była ani za dobre pieniądze, nie mówiąc już o mega dobrych.

też tam pracowałem i pierwsze słyszę ze tam dobrze płacą

moze kolega został kierownikiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.