Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:kapeluszniki:decayed:

Opublikowano

A Ty tyczke trzymasz:grin:

Opublikowano
U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??

Opublikowano
U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??[/QUOTE]

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

w warsztacie jest temat poszukaj sobie

Opublikowano
U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??

Lampki są wciskane z zatrzaskami czy jak to zwał.

Opublikowano
A Ty tyczke trzymasz:grin:

dostaniesz tyczką w kapelusza :D chociaż tobie do cinkola kapelutek pasuje jak ulał (bez urazy):decayed:

Opublikowano
A Ty tyczke trzymasz:grin:

dostaniesz tyczką w kapelusza :D chociaż tobie do cinkola kapelutek pasuje jak ulał (bez urazy):decayed:

A mam mam kapelutek z dzikiego zachodu:grin:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Panowie mam smutna wiadomosc:polew: kolega polo tv juz nas opuscil na rzecz łopla niestety :grin:

Opublikowano

No i po zakupach...

olej.jpgolej1.jpg

filtry.jpgklin.jpg

klin2.jpgklin1.jpg

Opublikowano

A letnie powietrze do kół też zakupione?

Opublikowano

nie wiem czy nie będziesz żałował tego "likłi moli "

Foty u mnie w wątku dodane, można coś komentować :)

Na dniach będę jeszcze coś robił - przód w dół jak dojdzie gwint na przód inny a swój KW będę remontował :wink: na przodzie będzie coś ale ta-technix.

Jak się na tym michu jeździ? a i wpadnę po klucze :naughty::hi:

Opublikowano

U mnie " Czujnik położenia Wału prawdopodobnie do wymiany" Jutro kurier powinien w końcu dostarczyć felgi i mała przymiarka potem malowanie. :whistling:

Opublikowano

Dariusz jest spoko przetrwał zimę a co dalej zobaczymy :wink:

Wpadaj wpadaj :banan:

Czujnik położenia wału to z 200 zł musisz liczyc :grin:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Żeby nie było że nic w środku nie modzę tylko z zewnątrz taki UP wpada :whistling:

4320145099.jpg

Opublikowano

Leci ktos na Oldschoolsuicide Party do Wilczyna w ten weekend? Ja się wybieram w sobote koło 14 :naughty:

Opublikowano

Ja około 17 będę bo w pracy do 16 :facepalm:

Opublikowano
Żeby nie było że nic w środku nie modzę tylko z zewnątrz taki UP wpada :whistling:

http://s2.postimg.org/3m3uqxrgl/4320145099.jpg

Ja widziałem,że Tobie coś wysłać to kupisz wszystko :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.