Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kutfa a ja mam 18 w ten weekend. :/

Tapnięte z iphona

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Żeby nie było że nic w środku nie modzę tylko z zewnątrz taki UP wpada :whistling:

http://s2.postimg.org/3m3uqxrgl/4320145099.jpg

Ja widziałem,że Tobie coś wysłać to kupisz wszystko :grin:

Ryjecie mi banie od spota w końcu podjąłem decyzje i zakupiłem

:polew:

Opublikowano

panowie jaki wosk jest dobry i w dobrej cenie :eusathink:

Opublikowano
Żeby nie było że nic w środku nie modzę tylko z zewnątrz taki UP wpada :whistling:

http://s2.postimg.org/3m3uqxrgl/4320145099.jpg

Ja widziałem,że Tobie coś wysłać to kupisz wszystko :grin:

Ryjecie mi banie od spota w końcu podjąłem decyzje i zakupiłem

:polew:

W końcu to ten twój samochód chociaż trochę we wnętrzu nabierze barw bo kiera nie pasiła do całości.

Sylwek ja miałem z K2 ULTRA WAX i nie narzekałem :P

Opublikowano
4270545054.jpgja to używam i jestem zadowolony :wink:
Opublikowano
:hi: Prezesy
Opublikowano

Nawet Bartek Ci może potwierdzić ze jest dobry bo sie ostatnio smiał czy go pod kocem trzymam auto :grin:

Opublikowano

http://images.grabmore.com/ProductImages_M1/PQR154.png ja uzywam tego i daje rade :decayed:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Michała specyfik daje rade:grin:

Opublikowano

:grin::grin::grin: pamietaj jeszcze o ogórku kwaśnym :naughty:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

10455996_649768798452550_6652152234844891872_n.jpg F R O G :grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
:hi:

:hi:

Opublikowano

Glebo maniacy już wioske opanowują powoli , parę aut na żyznej glebie już oblukane :banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Leci ktos na Oldschoolsuicide Party do Wilczyna w ten weekend? Ja się wybieram w sobote koło 14 :naughty:

a co tam ciekawego będzie ?

Opublikowano

takie coś :naughty:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Łysy za wiela masz takie coś :wink:

- Taśma polift,

- redukcja wieloklinu

- kostka od poduch polift w taśmę żółta,

- obudowa kolumny kierowniczej polift

:hi:

Opublikowano

No i w końcu dostała nowe buciki.. Ale nie na długo jutro ściągane bo na tyle 245/40 są i założone opony i coś trze ale nie wiadomo co ;) Dziwny odgłos metaliczny jakby tarło o blachę a nic nie widać,żeby gdzieś dotykało. :whistling:

DSC_0928.jpg

Opublikowano

Jakie tam et? Kapiec duży, nie trze o sprężyne albo o amor?

Tapnięte z iphona

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

A ja zaparkowałem lajtowy dystans 5mm na tył i ładnie wyglada i da sie jeździć w 4 osoby :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano
takie coś :naughty:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Łysy za wiela masz takie coś :wink:

- Taśma polift,

- redukcja wieloklinu

- kostka od poduch polift w taśmę żółta,

- obudowa kolumny kierowniczej polift

:hi:

taśma + kostka 40zł

redukcji nie mam

obudowy muszę sprawdzić jakie zostały

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.