Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MONSTER GARAGE BY ARKADIUSH szlifierka w ruch i mamy.......

20140616_092303.jpg

takie cuś :decayed:

20140616_100546.jpg

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Powinienem jechać jutro, ale to pewnie gdzieś tak w godzinach wieczornych bo nie wiem ile mi potrwa pakowanie.

już wyprowadzasz się ?:whistling:

Nie no, 1,5 tygodnia urlopu :decayed:

To znaczy wracam z Pozka do Klepaczewa :decayed:

łe no Panie to %% trzeba lać :decayed:

Ja to mam nadzieje wreszcie wytrzeźwieć :decayed:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

MONSTER GARAGE BY ARKADIUSH szlifierka w ruch i mamy.......

http://s22.postimg.org/lz3r83f59/20140616_092303.jpg

takie cuś :decayed:

http://s22.postimg.org/f8sbvryb1/20140616_100546.jpg

Oszust :wink: Dwururka a 1,8 pod maską, nie ładnie.

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

To jeszcze nic, miałem kiedyś passata 1, 8 zagazowanego. Butla 39 w miejsce zapasu, zatrzymalem się przed słowacką granicą na ostatniej stacji. Pech chciał że to był orlen, wracam z odlewni a tam na dystrybutorze 59 litrów gazu i idzie dalej! Pytam co za wałki się tu kręci śmiejąc się a koles mi wmawia że mi nie odbija. To dopiero cyrk

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

63 litry do 39 litrowej butli

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
To jeszcze nic, miałem kiedyś passata 1, 8 zagazowanego. Butla 39 w miejsce zapasu, zatrzymalem się przed słowacką granicą na ostatniej stacji. Pech chciał że to był orlen, wracam z odlewni a tam na dystrybutorze 59 litrów gazu i idzie dalej! Pytam co za wałki się tu kręci śmiejąc się a koles mi wmawia że mi nie odbija. To dopiero cyrk

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Ta, nie odbija :decayed: Może jeszcze do zbiornika PB lało, albo do bagażnika.

A co do bagażnika. To u mnie w okolicy był motyw że koleś pożyczył auto od syna który miał LPG. Pech chciał że miał wyjętą butlę LPG bo coś tam wymieniał. Ojciec nie wiedział i pojechał zatankować. I faktycznie nalali mu do bagażnika :decayed: Szczęście w nieszczęściu że nie doszło do wybuchu.

Opublikowano

Teraz coś w Przybrodzinie będzie jakies VW garbusy coś mi sie o uszy odbiło w ten weekend :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

O f*ck !!!

Spektakularny skok, a raczej już lot BMW podczas rajdów!

Opublikowano
:siema: kierowniki :wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
MONSTER GARAGE BY ARKADIUSH szlifierka w ruch i mamy.......

http://s22.postimg.org/lz3r83f59/20140616_092303.jpg

a tam polerka miała być

takie cuś :decayed:

http://s22.postimg.org/f8sbvryb1/20140616_100546.jpg

tam polerka miała być

Opublikowano

Bedzie bedzie

Opublikowano

Kurde jade sobie dzisiaj wychodze z ronda i po 100m zaczyna napierdalac kierownica.. powietrze z kola zeszlo samo?

W domu napompowalem i jakos trzyma ale powoli schodzi. Odbita opona? Kiedys mi juz lekko zeszlo. Bo zadnego gwozdzia czy cos bie bylo, obejrzane z bliska.

Opublikowano
Kurde jade sobie dzisiaj wychodze z ronda i po 100m zaczyna napierdalac kierownica.. powietrze z kola zeszlo samo?

W domu napompowalem i jakos trzyma ale powoli schodzi. Odbita opona? Kiedys mi juz lekko zeszlo. Bo zadnego gwozdzia czy cos bie bylo, obejrzane z bliska.

Może być odbita opona. Na starych kapciach które wiedziałem że mam już do wywalenia też mi schodziło. Raz na dwa dni musiałem napompować. :decayed:

Opublikowano

Ja napompowalem tylko raz odkad mam a zaczelo sie miesiac temu.

Opublikowano

To ja dzisiaj jadę tamte objawy ustały ale od czasu do czasu przy jeździe słychać takie łuuu łuuu. Metaliczne coś nawet nie wiem jak to opisać. Czy to opony na przodzie bo z tamtąd coś tak dobiega ale to co jakiś czas.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Dziś kolejny dzień starań:kox:

kobieta-w-bieliznie,-brunetka,-czerwona-bielizna,-podwiazki-179594.jpg

Opublikowano
:hi:

Dziś kolejny dzień starań:kox:

o co się bedziesz starał ?

Opublikowano

Siemanko :hi:

Raczej o kogo chyba :grin:

Dzisiaj kolejny dzień i zbieranie myśli oraz planów. W ciągu ostatniego tygodnia wpadły alusy 18 tylko muszę ogarnoć od czego taki dziwny dźwięk czasami dochodzi, dzisiaj z rana usunięte z tylnej klapy znaczki w piątek przyciemnianie szyb :whistling:

Opublikowano

Cinko cos u mnie koncowy wpadl kiera i zestaw kluczy:grin:

Opublikowano

Miałeś końcowy przecież?

Tapnięte z iphona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.