Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Glebson :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to może i lampy wyrezam za dobrą cene od fafnasy jeśli nie to kolegi wuja ma na sprzedaż bo zostały mu po aucie za 200 zł :D

Opublikowano
Niedługo możliwe ze będę miał na handel gwint do tylu do ośki mts, i możliwe ze mój przód kw albo do remontu małego lub po remoncie :)

Tapnięte z iphona

:hi: jak bedziesz miał gwint na handel to pisz moze sie skusze :wink:

Opublikowano

Kiedy jakiś spocik ?

Opublikowano
Kiedy jakiś spocik ?

Też własnie kiedy :naughty:

Opublikowano

:hi:

dziś podświetlane kratki nawiewów w końcu wyrezane :)

Opublikowano
:hi:

dziś podświetlane kratki nawiewów w końcu wyrezane :)

Gratki Pitek :thumbup1: ile to Ci zajęło :wink:

Opublikowano

hm...ze 30 minut, trochę zabawy z lutowaniem, a tak to luzik

ogólnie mam kratki z angola, bo zdobyłem po atrakcyjnych pieniążkach, ale wszystko weszło jak trza, nawet środek wsadziłem tak, że się podświetlanie zgadza heh

z tym, że kratki w środku są jedno "przęsełko" niżej i nie wieje idealnie w twarz, ale mi to nie przeszkadza

Opublikowano

Dlatego wsadza sie kratki z eu nawet nie świecących :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Mam pytanko. Jeśli mam głośniki z tyłu i kiedyś jeszcze grały a teraz gra sam przód to gdzie szukać mam przyczyny ? W kablach od radia czy gdzieś między drzwiami ?

Opublikowano
Dlatego wsadza sie kratki z eu nawet nie świecących :)

Tapnięte z iphona

wiem wiem, znam temat :)

z tym, że ja środkową wsadziłem odwrotnie, tj. podświetlane kreski mam prawidłowo jak w EU, ale za to mam o jeden ząbek niżej kratki (wsady)...

w sumie i tak nie lubię jak mi wieje w papę, bo i tak klima nagina non stop, więc...olewam

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Mam pytanko. Jeśli mam głośniki z tyłu i kiedyś jeszcze grały a teraz gra sam przód to gdzie szukać mam przyczyny ? W kablach od radia czy gdzieś między drzwiami ?

zacząć od samych głośników, ich instalacji, skończyć na radiu...

w poprzednim radiu miałem tak, że spaliły się dwie końcówki mocy i właśnie tył przestał grać, a same końcówki padały po kolei...heh

Opublikowano

Też właśnie tak będe musiał zrobić. :wink:

Opublikowano

Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Opublikowano
Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Moje gratulacje Sylwek ! No to teraz rodzina się powiększy tylko o nas nie zapomnij. :decayed:

Zapraszam do mojego odnowionego wątku z modyfikacjami:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/projekt-keteo-in-progress-2014-a-309287/

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Ps: można i tak ! Audi A4 5950.00 EUR. Wenzenbach - otoMoto.pl

Opublikowano
Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Gratki :wink:

Opublikowano
Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Gratulacje :wink:

---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

Powitać :hi:

Opublikowano

Powitać dzięki wszystkim spokojnie z forum nie uciekam zostaję z wami:)

Opublikowano
  • Autor

6e9e5a6a.jpg

Takie ładne cacko było u mnie ;)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Powitać dzięki wszystkim spokojnie z forum nie uciekam zostaję z wami:)

Avanturnika kupuj teraz :)

A co do kratek uk bo nie podnoszą sie bo trzeba kratki eu wsadzić ja tak mam i jest git. A mówisz ze temat znasz :)

Tapnięte z iphona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.