Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka sytuacja :wink:

CAM00710.jpg

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

graty :thumbup1:

Opublikowano
Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Winszuje Winszuje :D

Opublikowano

Jak ja bym został ojcem to zapodal bym sobie rodzinne S4 :kox:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

:hi: No były sąsiedzie moje gratulacje :wink:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Kierowniki poszukuje foto BE5 na zawiasie -40 bo przymierzam sie do kupna ale nie moge sobie tego wyobrazic jak to mniej wiecej bedzie wygladac :)

Opublikowano

Kete ma na -40 :wink:

Opublikowano

ale alu ma 18 ja szukam foto na 17

Opublikowano

tu kiedyś miałem na -40 i na 17 :wink:

DSC00514.jpg

Opublikowano

Też mi się tak wydawało ze za dużej gleby nie będzie może na przod wpadnie -60 jeszcze to musze przemyśleć

Opublikowano
tu kiedyś miałem na -40 i na 17 :wink:

http://s18.postimg.org/sq2dr0fol/DSC00514.jpg

Skasuj to zdjęcie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Bartek czekaj na gwint, tylko na przód trzeba będzie dorobić nakrętki ale to się dogadamy z ceną :wink: walnij na PW ile za te sprężyny płacisz.

Opublikowano

Bartek ja mam V6 więc jest też troche Cięższe i siedzi niżej tutaj masz foto jak siedzi na tyle. :whistling:

18 no fakt są ale robią robote na tym aucie więc za jakiś czas może w sierpniu lub lipcu w ruch pójdzie papier wodny i pasta polerska i polerka wżer i głębokich rys są do odratowania a kolor zostanie bo pasuje teraz do auta.

19062014_023.jpg

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 23:50 ----------

PS: Darek o jakie zdjęcia wam chodzi bo ja już nie łapię ? Przecież w spoilerach większość zdjęć jest.

Opublikowano

:hi: ja bede myslal nad zmiana alu jak wpadnie podtlenek LPG bo auto jest potrzebne do codziennego uzytku a spalanie 9.5/100km:wink: chociaz tragedii nie ma:decayed:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Darku PW poszło :)

Opublikowano
:hi: ja bede myslal nad zmiana alu jak wpadnie podtlenek LPG bo auto jest potrzebne do codziennego uzytku a spalanie 9.5/100km:wink: chociaz tragedii nie ma:decayed:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Darku PW poszło :)

moje spala 8.7 / 8.8 ;)

Opublikowano
:hi: ja bede myslal nad zmiana alu jak wpadnie podtlenek LPG bo auto jest potrzebne do codziennego uzytku a spalanie 9.5/100km:wink: chociaz tragedii nie ma:decayed:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Darku PW poszło :)

moje spala 8.7 / 8.8 ;)

jak bym jezdził do 80km/h to moze tez by tak wyszło jak lecialem do łodzi to niby mi wyszło niecałe 8l :decayed:

Opublikowano
:hi: ja bede myslal nad zmiana alu jak wpadnie podtlenek LPG bo auto jest potrzebne do codziennego uzytku a spalanie 9.5/100km:wink: chociaz tragedii nie ma:decayed:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Darku PW poszło :)

moje spala 8.7 / 8.8 ;)

jak bym jezdził do 80km/h to moze tez by tak wyszło jak lecialem do łodzi to niby mi wyszło niecałe 8l :decayed:

ja tak mam 100 /120 :wink: szef

Opublikowano

Mi przy tych prędkościach pali 9.5 a z tego co wiem to ADR-Y mają najkorzystniejsze spalanie jest przy około 80km/h:D

Opublikowano

ta, ale weź tyle jedź w trasie heh

Opublikowano

A weź pod uwagę nie dlugie trasy bo na autostradzie to calkiem inna bajka

Opublikowano

No to wam powiem że ją to mam lajcik: ) benzyny na trasie około 8.5 l na 100 km w cztery osoby do 100km na godzinę a gazu cykl mieszany za 50 zł około 250 km do 300 km zależy jaką stacja a na te czysy to plusik :)

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.