Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

panie, już po [emoji23][emoji23][emoji23]

kurde nie liczyłem że tak szybko to się stanie :P

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: były aby trzy kliknięcia myszką i po niej :grin:
Opublikowano
  • Autor

:polew: były aby trzy kliknięcia myszką i po niej :grin:

:grin::grin: spokojnie

Opublikowano

:polew: były aby trzy kliknięcia myszką i po niej :grin:

:grin::grin: spokojnie

Co wyście tam robili? Auto utylizowaliście?

Opublikowano

Panowie, nie zna ktoś kogos kto zna kogoś kto jeździ busem/autolawetą do Niemiec przez Zgorzelec ?

Opublikowano

:polew: były aby trzy kliknięcia myszką i po niej :grin:

:grin::grin: spokojnie

Co wyście tam robili? Auto utylizowaliście?

Lepiej :D

Opublikowano

:banan:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powitać. :siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czym podkręcił na te 200KM :polew: ??? I kto mu takich bzdur naopowiadał.

Dopytam z czystej ciekawości :P

Hmm ale spalanie na poziomie 16 litrów gazu na 100km...

Myślę, że zaspokoiło by trzy litrową benzynkę :D

Opublikowano

Generalnie jest to możliwe, ale podkręcanie wolnossaka to spora inwestycja. I jeśli chodzi o silniki japońców które kręcą się do 9tyś daje to jakieś wymierne skutki, ale jeśli chodzi na benzyny VAGa to cudów raczej nie będzie.

Kiedyś w Kleczewie koleś miał B5 1,8 ADR niby podkręconego w niemcowni na 150KM - miał tam niby jakieś papiery.

PS: 6 grudnia jest spot w Koninie, taki jak ostatnio.

Opublikowano

Kiedyś w Kleczewie koleś miał B5 1,8 ADR niby podkręconego w niemcowni na 150KM - miał tam niby jakieś papiery.

chyba turbo założone i tyle. nic więcej z adra się nie wyciągnie. typowy sołtysowóz, automata mu spiąć i nic więcej.

Opublikowano

Kiedyś w Kleczewie koleś miał B5 1,8 ADR niby podkręconego w niemcowni na 150KM - miał tam niby jakieś papiery.

chyba turbo założone i tyle. nic więcej z adra się nie wyciągnie. typowy sołtysowóz, automata mu spiąć i nic więcej.

Dokładnie a papier wszystko przyjmnie :grin:

A na poważnie to szukam szpeca co ząłoży inne liczniki do polifta ? czyli zgranie PINu itp bo Ćwiara nie za bardzo chce pomóc.. :kwasny: może u nas ktoś coś?

Sytuacja:

Kumpel ma polifta i zepsuły się Jeagery i teraz ma możliwość kupić VDO ale tam mamy immo itp a w benzynie nie za bardzo jest zdjąć immo itp. Pomoże ktoś?

Opublikowano

Kiedyś w Kleczewie koleś miał B5 1,8 ADR niby podkręconego w niemcowni na 150KM - miał tam niby jakieś papiery.

chyba turbo założone i tyle. nic więcej z adra się nie wyciągnie. typowy sołtysowóz, automata mu spiąć i nic więcej.

Tu się mylisz. ADR ma duży potencjał, celowo przez koncern okrojony z mocy - jak większość silników. Masz 1800 pojemności, 5 zaworów na cylinder, w miarę nowoczesną elektronikę jak na tamte czasy i ledwie 125KM. To samo zresztą się tyczy 1,8T. Seryjnie spokojnie mogły mieć 180-200KM od samego początku, ale nie takie założenie było firmy. To samo miałem z Audi 80 1,6TD które miało 80KM. 10 minut roboty i było 100KM i przy tym mniejsze spalanie.

PS: to że ten silnik ma potencjał nie oznacza oczywiście że warto się do niego dokopywać - głównie ze względu na koszty. Same sportowe wałki do tego silnika to jakieś 2,5tyś.

Kiedyś tu na forum (dawno, dawno temu) była toczona dyskusja odnośnie ADR popierająca to co mówię i wnioski były takie że z ADR da się jeszcze "co nie co" wyciągnąć ale koszty tego są nieopłacalne - zwłaszcza że mamy alternatywę w postaci 1,8T. Dlatego nikt się w to nie bawi. Japońca cierpią na brak turbin dla tego spece opanowali kręcenie wolnossaków do oszałamiających mocy - byście się zdziwili ile potrafią z wolnossaka wyciągnąć.

Opublikowano

W adr można zrobić wałki, wydech, stoczyć zamach i wysterować. Przyrost +25 jest realny w wolnossaku. Powyżej jest przerabianie adr na aeb. Wiem o czym mowie.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś pożyczyć jakiegoś dostawczaka za $$ ?

Opublikowano

Siemka

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.