Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać panowie. :hi: Mam pytanie radio z a 6 c6 podejdzie do c5?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać klocki już są teraz tylko czas potrzebny. :grin:5417a3e12ec8131c915d5adf346f4af6.jpg

Wybór na + u mnie też tarcze i tył czekają ale najpierw muszę kupić zderzak :)

Opublikowano

Powitać panowie. :hi: Mam pytanie radio z a 6 c6 podejdzie do c5?

Bez rezania chyba sie nie obejdzie. Jakie radio 2din i jaki model?

Powitać klocki już są teraz tylko czas potrzebny. :grin:5417a3e12ec8131c915d5adf346f4af6.jpg

Wybór na + u mnie też tarcze i tył czekają ale najpierw muszę kupić zderzak :)

Do czego te TRW ? Nie wiem jak tam ci hamuje ale ogólnie to średnia firma. Klocki Ferrodo i to te wyższe serie. Ja mam takie u siebie i nienzaluje kasy :) chociaż 312 juz szukam :)

Edytowane przez darek995

Opublikowano

Radio to normalne 1 din tylko to oryginalne jest węższe niż to co jest zakupione 17832406ea8e16035fc8b89d414da6ba.jpgb79635489539b320f7b24be5113b6ac7.jpg co do klocków to za 80 zł to było warto je brać. :) w turku za te same dał bym około 150 zł więc prawie jak za darmo. :) teraz myślę przewodami albo kruger&matz albo powerbass obie widziałem na sklepie i solidne przewody tak więc po tym ogarne kierownicę i zostanie może mi blacharka ale to już w nowym garażu. :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powitać ją już klocki wymieniłem. :) Teraz czas na dalsze plany. Moje stare klocki wyglądały tak. 398121c9377374c8f8dbd2ea59fc5ead.jpg no i 2ed936bb50f240a58975bcbd6e807771.jpg teraz o niebo lepiej się hamuje a mam pytanie jeszcze czy muszę odpowietrzyc hamulce? Niby nic nie odkrecałem.

Opublikowano

Siema. W najbliższą niedzielę (18.01.2015r.) będzie jakiś spot?

Opublikowano

Powitać ją już klocki wymieniłem. :) Teraz czas na dalsze plany. Moje stare klocki wyglądały tak. 398121c9377374c8f8dbd2ea59fc5ead.jpg no i 2ed936bb50f240a58975bcbd6e807771.jpg teraz o niebo lepiej się hamuje a mam pytanie jeszcze czy muszę odpowietrzyc hamulce? Niby nic nie odkrecałem.

Jak nie odkręcałeś nic (czyt. zaworków czy też przewodów) to nie trzeba odpowietrzać bo układ nie pozbywał się ciśnienia.

Rozumiem że ściskiem je wcisnąłeś i wszystko ?

Opublikowano

Tak Darku tylko sciskiem i tyle nic nie odkrecalem. :hi:

Opublikowano

Sciskiem? Nie wkręca się tłoczka?

Opublikowano

:hi:
Nie ma może ktoś budy do B5 sedan pod Quattro ?? :decayed:

Opublikowano

Eh centralny nie zamyka trza poszukac pompke :/ tylko buczy nie zamyka:/

Opublikowano

Sciskiem? Nie wkręca się tłoczka?

Wkręca się tylko w tylnych zaciskach bo tam jest ręczny i tłoczek jest na gwincie z przodu takiego czegoś nie ma :)

Opublikowano

Darek ma rację z przodu nie ma gwintu

Opublikowano

Eh centralny nie zamyka trza poszukac pompke :/ tylko buczy nie zamyka:/

No niestety bracie pompka to częsta usterka w tych modelach. :D Wyrezaj teraz z końcówką K to dorobisz sobie scyzora :D

Opublikowano

Eh centralny nie zamyka trza poszukac pompke :/ tylko buczy nie zamyka:/

No niestety bracie pompka to częsta usterka w tych modelach. :D Wyrezaj teraz z końcówką K to dorobisz sobie scyzora :D

zostaje przy tej a jeszcze zostane zmuszony fotele kuppic bo mój cos sie buja :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie robi się coraz cieplej może by jakoś w lutym spocika ? :)

Opublikowano

po niedzieli śnieg :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.