Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafał ją z ręcznym u siebie nic nie grzebalem i po wymianie ręczny trzymał jak przed wypinalem linki i wymieniłem a u ciebie jak jest nie wiem

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zbiornik 51L a co do strojenia gazu i montażu to mam magika który robi wszystko i to własnie on zakłada lpg.:)

Opublikowano

Lepiej na pewbie nie zrobi :) w razie co pisz bedziemy myślec.

Przykład 2.7 bit w PB ma 410KM a w LPG ma 460KM to jest strojenie :)

U mnie na PB jest 154KM a na LPG jest 150KM

Opublikowano

Instalacja gazowa w stanie ciekłym może podnieść moc, gaz rozpreza się w cylindrach chłodząc dodatkowo zawory. Cena jednak nadal wysoka 4.5-5 tyś

Opublikowano

Mnie musi byc gazu w stanie ciekłym :) jak będziesz miał dobra unstalke sekwencje to cena nawet tez moze byc 3,5-3,8k

Opublikowano

Bardzo ciekawe są instalacje 6 generacji do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Gaz dochodzi rurką do oryginalnych wtrysków benzyny. Elektro zawór steruje czy silnik jedzie na benzynie czy gazie. W dodatku mapy ECU pozostają bez zmian

Opublikowano

Lepiej na pewbie nie zrobi :) w razie co pisz bedziemy myślec.

Przykład 2.7 bit w PB ma 410KM a w LPG ma 460KM to jest strojenie :)

U mnie na PB jest 154KM a na LPG jest 150KM

No i takie strojenie kosztuje wiela?

Opublikowano

Trochę chęci i czasu z wszystkim idzie sie dogadać :)

Opublikowano

Trochę chęci i czasu z wszystkim idzie sie dogadać :)

To jak już wpadnie na pokład to pogadamy na ten temat. :jerk:

Opublikowano

Lepiej na pewbie nie zrobi :) w razie co pisz bedziemy myślec.

Przykład 2.7 bit w PB ma 410KM a w LPG ma 460KM to jest strojenie :)

U mnie na PB jest 154KM a na LPG jest 150KM

Jeden warunek - reduktor musi trzymać ciśnienie jak skała

Opublikowano

Mowimy o prawdziwych reduktorach a nie jakimś gownie.

Opublikowano

Właśnie. Poza tym w uturbionym silniku reduktor musi być mocno na wyrost.

Opublikowano

Powitać panowie. :hi: Ją dziś założyłem przewody wreszcie jest komplet a i auto już nie buja na obrotach. :)

Opublikowano

Powitać panowie. :hi: Ją dziś założyłem przewody wreszcie jest komplet a i auto już nie buja na obrotach. :)

To dobrze, trzeba dbać o auto jak o kobietę ;)
Opublikowano

Powitać panowie. :hi: Ją dziś założyłem przewody wreszcie jest komplet a i auto już nie buja na obrotach. :)

To dobrze, trzeba dbać o auto jak o kobietę ;)
Oj jeszcze sporo mnie czeka zmian w aucie ale powoli się zrobi: )
Opublikowano

:hi::hi: Właśnie wróciliśmy ze zlotu w przykonie. Mimo sporej ilości aut nie było niestety nic ciekawego.. Połowa aut to wiejskie BMW które odpierdalały na potęgę jeden debil lepszy od drugiego. Mimo konkursów o godzinie 17 żaden się nie odbył. Cóż podsumowując straszna lipa.. :kwasny:

Opublikowano

:hi::hi: Właśnie wróciliśmy ze zlotu w przykonie. Mimo sporej ilości aut nie było niestety nic ciekawego.. Połowa aut to wiejskie BMW które odpierdalały na potęgę jeden debil lepszy od drugiego. Mimo konkursów o godzinie 17 żaden się nie odbył. Cóż podsumowując straszna lipa.. :kwasny:

Powitać. :hi: Dawid aż tak źle było?
Opublikowano

Dobrze słyszałem o tym złocie. Akurat w pracy byłem ale jakos mi sie nie paliło tam.

A co Ci z BMW odpi**dalali? :doh:

Edytowane przez darek995

Opublikowano

Pewnie próbowali gumę palić :grin:

Opublikowano

Zapewne :decayed:

Panowie jak planować wolne na Oldschoolsuicide ?

Bo teraz albo robic wolne na 19 albo 20-21 czerwca.

3 dni odpadaja :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.