Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj szyba i przegląd jutro odwiedziny policjantów i urzędu komunikacji po dowodzik :D

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

LABIEL powiedz mi jak halogeny ogarniałeś u siebie.. Ciąłeś otwory w kratkach od przedlifta czy pasują od polifta kratki pod halogen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słabo sie postarałeś :thumbdown::thumbdown:

http://s27.postimg.org/tkzwakxj3/CAM00284.jpg TAK POWINNO BYĆ :grin:

jak tak będziesz plakował ten silnik to ci kiedy wybuchnie od oparów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ją u siebie dziś założyłem pokrywę pod silnik i teraz zacznę ogarnąć komorę silnika a tu kurz szaleje: ) poszukuje parę gratów do komory może ktoś ma osłonę pompy abs osłonę filtra i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąłem kratki od przedlifta. Poliftowe chyba nie pasują, bo polift ma większe otwory w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek do mnie bajeruje lepsza

Julia_1.jpg

Labiel halogeny masz ori od polifta ? Ja szukać będę ale chyba zółtych albo Ori białych zastanowię się jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek do mnie bajeruje lepsza

http://s30.postimg.org/v3oy7cpyl/Julia_1.jpg

Labiel halogeny masz ori od polifta ? Ja szukać będę ale chyba zółtych albo Ori białych zastanowię się jeszcze.

Ty nie masz co robić i piszesz z wieloma tak jak z Balonikiem :grin::grin::grin:

:naughty:

3be32ac746eee229e815f150c5ab3f4d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram sobie furtki na starość :grin:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

PS: LABIEL- wracajać do tematu licznika.. To ja mam poczatek 97 więc to jeszcze nie pierwszy lift bo one wychodziły koniec 97.. Poza tym mam na zegarze dużą ilość kresek więc immo mam poza licznikiem, przynajmniej tak wyczytałem z postu speca na forum Audi.. Zastanawiam się jak w takim przypadku jest z fisem? Czy jeżeli mam immo poza licznikiem to nie bd problemu z podnianą na fisa ?

Gość pisze tak:

Z licznikami w A4 B5 było tak:

zegarek analogowy z dużą ilością kreseczek na zegarku - imo poza zegarami

zegarek analogowy z kreskami na 12-3-6-9 (tzw międzylift) - imo w zegarach

zegarek cyfrowy białe podświetlenie (pełen polift) - imo w zegarach.

Ja u siebie wymieniałem ostatnio na taki z fis W sumie robota nie skomplikowana aż tak bardzo icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z montażem fisa nie będzie problemu ze zmianą samego podswietlenia już tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w sumie nie wiem od czego :decayed: Wyrwane kiedyś na allegro za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram sobie furtki na starość :grin:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

PS: LABIEL- wracajać do tematu licznika.. To ja mam poczatek 97 więc to jeszcze nie pierwszy lift bo one wychodziły koniec 97.. Poza tym mam na zegarze dużą ilość kresek więc immo mam poza licznikiem, przynajmniej tak wyczytałem z postu speca na forum Audi.. Zastanawiam się jak w takim przypadku jest z fisem? Czy jeżeli mam immo poza licznikiem to nie bd problemu z podnianą na fisa ?

Gość pisze tak:

Z licznikami w A4 B5 było tak:

zegarek analogowy z dużą ilością kreseczek na zegarku - imo poza zegarami

zegarek analogowy z kreskami na 12-3-6-9 (tzw międzylift) - imo w zegarach

zegarek cyfrowy białe podświetlenie (pełen polift) - imo w zegarach.

Ja u siebie wymieniałem ostatnio na taki z fis W sumie robota nie skomplikowana aż tak bardzo http://www.audiklub.org/forum/images/smilies/icon_wink.gif

Do Fis Bierzesz sygnały z pinow które juz masz w aucie i kostka 16 pinowa bodajże. Podświetlenie nie zmienisz bo ja mam np tarcze od.spodu czerwone i trzeba to czyścić Rafał ma zrobione udało się ale ma Wskazówki marchewkowe nie takie czerwone a pełen polift ma osobne podświetlenie na wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ludzi bawili się w zdrapywanie tej czerwonej farby i zmieniali podświetlanie na niebieskie, albo białe - z różnym efektem końcowym. Ja raczej odpuściłbym sobie. Albo zmiana na liczniki po II lifcie, albo zostawiłbym czerwone podświetlanie które przecież też wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukać będę ale chyba zółtych albo Ori białych zastanowię się jeszcze.

Nie ma żółtych ori tylko to jest folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z montażem fisa nie będzie problemu ze zmianą samego podswietlenia już tak

A jakby kupić fisa już z podświetleniem białym ? Jeszcze musiał bym zapytać jakiegoś znawcę czy aby się nie mylę z tym immo ale prawdopodobnie jeszcze jest poza licznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...