Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Racja darek, ale przecież gleba się liczy. Poobijana miska czy podskakiwanie na dziurach? Kto by się tym przejmował. Agrotuning jest wporzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taa... jak się podliczy zawiechę i springi to się okaże że można kupić już gwint. A nikt mi nie powie że gwint nie jest ok ustawiasz jak chcesz i jeździsz jak chcesz a komfort lepszy niż na springach. Nikt nie każe mieć od razu glebę -60mm można mieć gwint i lajtowo -40.
A nie wiem co to poobijana miska bo w V6 mam ją bardzo wysoko i zanim nią bym przytarł to muszę urwać zderzak a przy okazji wyrwać wózek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kolega tu pisał o porade dla mnie na temat zawiechy i tak po przeczytaniu waszych wypowiedzi chyba zrezygnuje z zakupu pro kita tylko jak tu znaleźć w dobrym stanie 1be i drugie pytanie czy istnieje jakiś numer katalogowy amorów 1be żeby zakupić nowe w sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa lutego jakiś spocik ? :D

Nie !!!! połowa marca lub koniec :P

Edytowane przez Michu B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j wie jak to bedzie z tym OEM+ bo to dopiero sucha informacja.

A co do skoja to nie wiem czy to dobre miejsce dla aut z uwagi na cholerę tam panująca gapiów nie bedzie brakować.

Jak pamietam to zadymy tam sie działy co weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kolega tu pisał o porade dla mnie na temat zawiechy i tak po przeczytaniu waszych wypowiedzi chyba zrezygnuje z zakupu pro kita tylko jak tu znaleźć w dobrym stanie 1be i drugie pytanie czy istnieje jakiś numer katalogowy amorów 1be żeby zakupić nowe w sklepie?

Poszukaj 1be wymontowanie z takiego samego auta (silnik) . Na sprezynach są namalowane kreski czy kropki i jest to ukryta klasa wagowa. Po zamontowaniu powinno się poluzowac wahacze, pobujac autem na kolach i dokrecic. Często ludzie piszą że trzeba pojeździć żeby równo siadło, gumy na wahaczach można wyrwać! Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j wie jak to bedzie z tym OEM+ bo to dopiero sucha informacja.

A co do skoja to nie wiem czy to dobre miejsce dla aut z uwagi na cholerę tam panująca gapiów nie bedzie brakować.

Jak pamietam to zadymy tam sie działy co weekend :)

W sumie racja ;) u nas robią OldSchoolSuicide 19-21 Czerwca na plaży i tam spokój jest ;)

Edytowane przez Michu B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie otóż odnośnie świec ją u siebie mam 3diodowe ngk czy warto je zmieniać na jedno diodowe czy zostać przy tych i przewody myślę zmienić tu moje mnie zaskoczyły oryginał audi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie otóż odnośnie świec ją u siebie mam 3diodowe ngk czy warto je zmieniać na jedno diodowe czy zostać przy tych i przewody myślę zmienić tu moje mnie zaskoczyły oryginał audi. :)

:hi: powitać

Świece powinno się wymieniać co 50 tk, a jakie to kwestia gustu. Oryginalnie pakują 1 żarnikowe, potrójne więcej koni nie dają. Gaz ma jednak większą temp spalania to można by coś trwalszego zamontować, jednak zwykłe powinny spokojnie dać radę. Na allegro można znaleźć oryginalne audi w przystępnej cenie. Przewody się wymienia jeśli są twarde, spękane lub wypada zapłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą wyżej :)

A i nie 3ój diodowe tylko 3 elektrodowe :)

Ja akurat w Vłce takie miałem juz zamontowane wiec i na takie wymieniłem z tym ze 4 elektrodowe bo mieli w dobrej cenie Beru i do tego poszły kable Beru.

A przewody to wjedz do ciemnego garazu i popsikaj na przewody woda z takiego rozpylacza jak do szyb i wtedy zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...