Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać. :hi: zgadza się napisałem tak ale wiadomo o co chodzi powiem tak moje przewody są sztywne także nie uginają się nic elastyczności poza tym przy wczorajszej pogodzie silnik trochę nie równo pracował co do świec też rozważam opcję beru wiem że to dobra firma tylko ja u siebie mam te 3elektrodowe i jestem zadowolony może zostawić takie świece mam nie za ciekawe bo ten element w środku świecy zrobił się już w kształcie trójkąta przy elektrodach więc są do wymiany a jak by ktoś miał pokrywę do 1,6 całą bo moją ktoś zdewastowal były na niej zamontowane wtrysku od gazu i pękła: ( za wszystkie opinie dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świece do wymiany , jak się rozpadnie któraś to zniszczy cylinder i obniży kompresję :/ nie opłaca się inwestować w drogie przewody do gazu. W passacie b3 miałem takie z metalowymi osłonami przy świecach, po roku wszystkie poprzypalane od zewnątrz przez tą blaszkę właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzisiaj doszły teraz tylko oczekiwanie na auto ale już pół tygodnia za mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie :)

Powiedzcie mi czy znacie gdzieś w okolicy jakiś pewny zakład zajmujący się naprawą/regeneracją lamp?? Nie mówię tu o polerowaniu klosza, ale raczej o czyszczeniu soczewki itp itd sprawdzeniu jakości światła?? A4 B6, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie mam ale jak zamówie jakieś to zrobię ci fotke tak moje oryginalne mają tą metalową osłonę ale są całe nieprzypalone tyle za są bardzo sztywne: / michał ledy spoko jaśniej ci świecą? Mi podobają się te co rafał ma też super to wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie :)

Powiedzcie mi czy znacie gdzieś w okolicy jakiś pewny zakład zajmujący się naprawą/regeneracją lamp?? Nie mówię tu o polerowaniu klosza, ale raczej o czyszczeniu soczewki itp itd sprawdzeniu jakości światła?? A4 B6, pozdrawiam

W naszych b6 regeneruje się odblysnik. Trzeba wymontowac całą lampę. Znajdziesz filmik jak wymontowac. U mnie też trochę gorzej świeci, ale tragedii nie ma.

Michał ledy dają ostro :)

Ciekawe jak je regenerują, zakład galwanizacji w koninie jest. Ale czy to by wystarczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie :)

Powiedzcie mi czy znacie gdzieś w okolicy jakiś pewny zakład zajmujący się naprawą/regeneracją lamp?? Nie mówię tu o polerowaniu klosza, ale raczej o czyszczeniu soczewki itp itd sprawdzeniu jakości światła?? A4 B6, pozdrawiam

W naszych b6 regeneruje się odblysnik. Trzeba wymontowac całą lampę. Znajdziesz filmik jak wymontowac. U mnie też trochę gorzej świeci, ale tragedii nie ma.

Michał ledy dają ostro :)

Ciekawe jak je regenerują, zakład galwanizacji w koninie jest. Ale czy to by wystarczyło?

zakup udany ;):thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblysnik ma na sobie warstwę aluminium. Nakłada się ją metodą prożniową. Z czasem może się wypalić lub zmatowic. Ale zwyczajne czyszczenie wodą destylowaną czyni cuda. Odblysnika nie wolno dotykać palcem czy moczyć. Szkoda że śruby od lamp mam zardzewiałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblysnik ma na sobie warstwę aluminium. Nakłada się ją metodą prożniową. Z czasem może się wypalić lub zmatowic. Ale zwyczajne czyszczenie wodą destylowaną czyni cuda. Odblysnika nie wolno dotykać palcem czy moczyć. Szkoda że śruby od lamp mam zardzewiałe...

tzn u mnie odbłysniki widać, że są ok, chodzi mi o to, że przed autem jest taki punkt widocznie mocniej doświetlony, który przy dłuzszejjezdzie rzeszkadza bo skupia na sobie uwagę. Zauważyłem cos takiego po wymianie żarówek (Osram Nightbreaker H7). W wulkanexie wyregulowali mi najleiej jak sie da, a i tak jest takie miejsce bardziej doświetlone przed samym autem. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyczyścić u siebie? Trzeba wyjąć soczewkę z odbłyśnikiem i wytrzeć samą soczewkę. Klucz nasadowy 5,5 i jedziesz :) Prz okazji zobaczysz w jakim stanie są odbłyśniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przy podstawie? wystarczy poluźnić żeby lampa wyszła. Torx 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie może pomóc. Regeneracja odbłyśnika również, ok. 90zł/lampę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...