Jump to content
IGNORED

Wydech od 1.8T do 2.0

ALT998
 Share

Recommended Posts

Bedzie git tylko musisz od fwd szukać bo od quattro jest troszkę inny :good: Jak masz taki na oku gdzieś to bierz i będzie tylko trzeba połaczyć przed środkowym tłumikiem z tą rurą od kata:wink:

a wieszaki są z obu stron czy trzeba kombinować? bo szczerze nie zaglądałem. Mam kolegów co rozbierają na części małysze i paski tak więc różne rzeczy mają.

a wieszaki są z obu stron czy trzeba kombinować? bo szczerze nie zaglądałem. Mam kolegów co rozbierają na części małysze i paski tak więc różne rzeczy mają.

Nie ma z prawej strony wieszaka. Ale są śruby żeby go przykręcić:wink: Więc najlepiej jakbyś miał z uchwytem do przykręcenia do karoserii ten wieszak.

widziałem na allegro całe wydechy z wieszakami :whistling:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

do tego dokładka pod wydech na 2 strony i jakieś tam osłony termiczne :decayed:

widziałem na allegro całe wydechy z wieszakami :whistling:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

do tego dokładka pod wydech na 2 strony i jakieś tam osłony termiczne :decayed:

Osłony nie są konieczne:wink: U mnie się nic nie dzieje bo tłumiki mam małe i nisko wiszą w sumie:wink:

A zbiornik paliwa nie jest inny a 1,8T? Też nad takim modem myślałem bo środkowy tłumik mi się kończy