Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie filtra paliwa??


Aldik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam następujący problem, wymieniłem dziś olej, filtr oleju i filtr paliwa ( wszystko od Dzika). Po tym zabiegu auto ładnie odpaliło, lekko przez chwilkę zatrzęsło ale po chwili było ok. Popracował sobie ok 5min. na wolnych obrotach, po czym wyjechałem z garażu, zgasiłem, po ok 5min, odpaliłem i wjechałem do garażu. Po jakiejś godzinie odpalam, pochodził chwilę i zgasł. Myślałem że się zapowietrzył ale to raczej nie możliwe po kilku próbach dalej to samo - odpala i po chwili gaśnie. Krótki film :

Przed wymianą w/w z autem nie było żadnych problemów. Na VAG-u zero błędów. Zakładałem na próbę stary filtr ale było jeszcze gorzej.,

A i jeszcze jedno. Możliwe że coś się zalało wodą? Stał z podniesioną maską i spłukiwałem szybę z węża.

Proszę o jakieś porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij jeszcze raz filtr paliwa

i sprawdz czy wszystko jest dobrze poskłądane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...

ja nigdy nie zakładam osłony silnika do póki nie przejadę kilku km i nie sprawdzę czy jest szczelnie i sucho

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

druga sprawa: spłukiwanie szyby z węża...

... podsiąkł Ci ECU

i wszystko w temacie, ładnie wysusz okolice kompa i będzie hulał jak kulawy biegacz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...