Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T quattro BFB program Fabryka-Mocy.com Rzeszów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto na odmulonych lekkich wydechach:

2k08ys.jpg

Opublikowano

Co zmieniles w wydechu ?

Opublikowano
  • Autor

Narazie końcowe, ciężkie baniaki zastąpiłem zgrabnymi przelotowymi puszeczkami... jest lekko, przelotowo i z dobrym pomrukiem :decayed:

Opublikowano

Napisz jaki to model i ile taka impreza ?:P

Opublikowano

BFB ma 163km i niemożliwe aby samym wydechem podnieść moc na 190km, pewnie mapa zmieniona.

Jakie masz zadane doładowanie?

Opublikowano
  • Autor
BFB ma 163km i niemożliwe aby samym wydechem podnieść moc na 190km, pewnie mapa zmieniona.

Jakie masz zadane doładowanie?

Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć :whistling: Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar :wink: Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai.

Opublikowano
BFB ma 163km i niemożliwe aby samym wydechem podnieść moc na 190km, pewnie mapa zmieniona.

Jakie masz zadane doładowanie?

Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć :whistling: Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar :wink: Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai.

to ty masz EGRa u siebie? a co to za model? jakiś prototyp? patrze u ciebie takie same straty mocy jak i u mnie :) u mnie na 1,1bara było 200KM i 300Nm

Opublikowano
  • Autor
BFB ma 163km i niemożliwe aby samym wydechem podnieść moc na 190km, pewnie mapa zmieniona.

Jakie masz zadane doładowanie?

Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć :whistling: Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar :wink: Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai.

to ty masz EGRa u siebie? a co to za model? jakiś prototyp? patrze u ciebie takie same straty mocy jak i u mnie :) u mnie na 1,1bara było 200KM i 300Nm

No dobra zawór kombinowany :grin: Auto było hamowane w upalny dzień :whistling:

Opublikowano
BFB ma 163km i niemożliwe aby samym wydechem podnieść moc na 190km, pewnie mapa zmieniona.

Jakie masz zadane doładowanie?

Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć :whistling: Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar :wink: Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai.

to ty masz EGRa u siebie? a co to za model? jakiś prototyp? patrze u ciebie takie same straty mocy jak i u mnie :) u mnie na 1,1bara było 200KM i 300Nm

No dobra zawór kombinowany :grin: Auto było hamowane w upalny dzień :whistling:

Jakoś se qrna nie przypominam żeby 27 września był taki straszny upał :) ale jak na seryjnego ICka i upał to niezły wynik i tak :)

Opublikowano
  • Autor
BFB ma 163km i niemożliwe aby samym wydechem podnieść moc na 190km, pewnie mapa zmieniona.

Jakie masz zadane doładowanie?

Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć :whistling: Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar :wink: Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai.

to ty masz EGRa u siebie? a co to za model? jakiś prototyp? patrze u ciebie takie same straty mocy jak i u mnie :) u mnie na 1,1bara było 200KM i 300Nm

No dobra zawór kombinowany :grin: Auto było hamowane w upalny dzień :whistling:

Jakoś se qrna nie przypominam żeby 27 września był taki straszny upał :) ale jak na seryjnego ICka i upał to niezły wynik i tak :)

temp. otoczenia masz na wykresie :whistling: Po zimie trzeba atakować coolera ale jeszcze sam nie wiem co i jak :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.