Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwierający się bagażnik w avancie


bymalibu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam nadzieję ze pomożecie od wczoraj mam pewien problem w audi a4 b5 99r avant a mianowicie w czasie jazdy otwiera się bagażnik, słyszę charakterystyczny dzwięk i w tym samym momencie sygnalizowana jest otwarta klapa na desce rozdzielczej. Wczoraj zdarzyło się to pierwszy raz a dzisiaj już też dwa razy. Generalnie centralny zamek działa, otwiera i zamyka wszystkie drzwi i ten bagażnik. Autko jak jest zamknięte od środka czy od zewnątrz problem nie występuje, co może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to wygląda na jakieś zwarcie do masy może w przelotce jakieś kable Ci popękały, zrób przegląd instalacji pod tapicerka kapy bagażnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam nadzieję ze pomożecie od wczoraj mam pewien problem w audi a4 b5 99r avant a mianowicie w czasie jazdy otwiera się bagażnik, słyszę charakterystyczny dzwięk i w tym samym momencie sygnalizowana jest otwarta klapa na desce rozdzielczej. Wczoraj zdarzyło się to pierwszy raz a dzisiaj już też dwa razy. Generalnie centralny zamek działa, otwiera i zamyka wszystkie drzwi i ten bagażnik. Autko jak jest zamknięte od środka czy od zewnątrz problem nie występuje, co może być przyczyną ?

Miałem to samo , powiedz mi dzieje ci się to jak popada deszcz ?? jest wilgotno na zewnątrz ?? na do wymiany ten mikrostyk , musisz teraz wyczaić który .Zdejmik tapicerkę klapy , i wypnij jeden mikrostyk i pojeździj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem u siebie, malowałem listwe w klapie rozebrałem tą klape, demontaż klamek okazał sie nie możliwy bez destrukcji, musiałem rozwalic wtyczki(były nie do wyjecia), obecnie jeżdze bez klamek(klapa otwiera sie z pilota tylko(bądź ręcznie od środka), ale problem samotowierajacej sie klapy zniknął na amen:whistling:

problem tylko w tym że, nowa klamka w ASO kosztuje ponad 200zł/szt:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...