Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samochód tańczy pod czas hamowania


rafcisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od czego to zależy, kiedy przy 100km/h przy ostrym na depnięciu pedału hamulca samochód rzuca na boki czyli zaczyna tańczyć? Słyszałem że to może być wina opon bo mam założone 17 cali szerokie 235.

A mi się jednak wydaje że to nie od tego, luzów w przednich kołach nie ma bo sprawdziłem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam 235/45/17 w b7 zamontowane ori tylko w zawieszeniu 1be... nie mam takich objawow, moze tarcze masz krzywe (chociaz tutaj raczej czoc na pedale a auto nie powinno latac na boki) albo nie rowno cylinderki ci lapia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie hamujesz w koleinach to przy takich oponach nie powinien tańczyć a wręcz przeciwnie. Może sprawdź amortyzatory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od czego to zależy, kiedy przy 100km/h przy ostrym na depnięciu pedału hamulca samochód rzuca na boki czyli zaczyna tańczyć? Słyszałem że to może być wina opon bo mam założone 17 cali szerokie 235.

A mi się jednak wydaje że to nie od tego, luzów w przednich kołach nie ma bo sprawdziłem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Zrób logi i sprawdź EGR ;)

A tak na serio to co ten temat ma wspólnego z działem do którego wpisałeś? Wal na zawieszenie lub hamulcowy.

Na 99 % to wina opon lub ich ciśnienia oraz naszych ukochanych dróg. Ten rozmiar to już tirowski więc idealnie się w te koleiny wpasowujesz.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...