Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
haha ja nie wiem jak to przeżyję :D

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 22:47 ----------

co o tych szprychach myślicie? chyba ja wezmę

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/alu-16-oryginal-et42-285718/#post3798834

do trabanta fajne :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na zimę są w sam raz :) ledwo się mieszczą z przodu przy tych heblach, na 2-3 paznokcie jest prześwit pomiędzy ramionami felg a zaciskami, obawiam się trochę o to...

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 11:12 ----------

zastanawiał się ktoś nad modem manetek kierunków, żeby miały swoje podświetlenie?:wink:

Opublikowano
na zimę są w sam raz :) ledwo się mieszczą z przodu przy tych heblach, na 2-3 paznokcie jest prześwit pomiędzy ramionami felg a zaciskami, obawiam się trochę o to...

http://s15.postimg.org/6mq7hvglz/image.jpg

http://s15.postimg.org/jkmo57own/image.jpg

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 11:12 ----------

zastanawiał się ktoś nad modem manetek kierunków, żeby miały swoje podświetlenie?:wink:

nie jaraj tyle :grin::grin::grin::grin:

...chociaz w sumie ja też lubie jak jest dużo świecidełek :decayed: dlatego dekory sobie podświetliłem :decayed:

ale z manetkami cięzko bedzie coś zrobić...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no bo dzisiaj tak spojrzałem na nie i takie biedne są bladziutkie :) a wszystkie inne rzeczy się świecą

rzucam wyzwanie, kto ogarnie tego moda :D jeszcze czegoś takiego tutaj nie widziałem :)

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:35 ----------

czas na wymianę sprzęgła, które ślizga się już od kilku miesięcy, to zużyte nie daje rady 206km 440nm, pytanie co kupić? boję się, że jak zmienię na takie samo tylko nowe, to po 30tys przez taką moc zrobi się to samo... jak myślicie?

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 17:54 ----------

no... nikt nie pomoże? :P

Opublikowano

wyślij tarcze do wawy do obicia kewlarem 150zł plus koszta wysyłki , jak masz dwumas dobry to będziesz miał tylko niewielkie koszta

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak dobry dwumas gdy sprzęgło sie kończy...

Opublikowano

wiem ale może być tak ze na nowym zestawie zacznie się ślizgać to wtedy można obić samo sprzęgło nowym kewlarem

Opublikowano

Wtedy to tak. To lepiej od razu obić ale dwumasa tez bym wymienił

Opublikowano
  • Autor

no dobra, to na pewno nowe sprzęgło kupię, tylko ew. jakie lub czy to seryjne (Sachs?) rzeczywiście gdzieś wzmocnić?

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka, lubie czarne auta , sam niegdy nie mialem, wiec pewnie temu. Mody na plus najpierw moc hamulce, później stylistyka, z czasem beda pewnie wieksze kola i zawieszka :)

Opublikowano

ja robiłem tu SPRZEGLA REGENERACJA

starą tarcze obiłem kewlarem docisk splanowali do tego dokupiłem nowy dwumas luka

Opublikowano
  • Autor

dzwoniłem do ECU Project (u niech robiłem program i u nich zrobię wymianę sprzęgła) powiedzieli mi, że seryjne zdrowe sprzęgło z BRD wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...

Opublikowano
dzwoniłem do ECU Project (u niech robiłem program i u nich zrobię wymianę sprzęgła) powiedzieli mi, że seryjne zdrowe sprzęgło z BRD wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...
no tak, masz potwierdzenie jak wytrzymuje... ile zrobiłeś na programie?

że nie ślizga to jedno, a żywotność to drugie...

Opublikowano
  • Autor

tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę

nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy

Opublikowano
tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę

nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy

To ja bym musiał co roku zmieniać :doh: trochę mało ale kto bogatemu i gniewnemu zabroni :decayed:

Opublikowano
tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę

nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy

45 tys.... Nie no super...:grin::grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ja jeżdżę ok. 10tys rocznie, więc nie ma tragedii :)

Opublikowano

To po co Ci diesel ktorego do tego męczysz... Kup benzynioka...

Opublikowano
  • Autor

zakochałem się w dieslach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.