Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm


banan87

Rekomendowane odpowiedzi

haha ja nie wiem jak to przeżyję :D

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 22:47 ----------

co o tych szprychach myślicie? chyba ja wezmę

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/alu-16-oryginal-et42-285718/#post3798834

do trabanta fajne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę są w sam raz :) ledwo się mieszczą z przodu przy tych heblach, na 2-3 paznokcie jest prześwit pomiędzy ramionami felg a zaciskami, obawiam się trochę o to...

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 11:12 ----------

zastanawiał się ktoś nad modem manetek kierunków, żeby miały swoje podświetlenie?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę są w sam raz :) ledwo się mieszczą z przodu przy tych heblach, na 2-3 paznokcie jest prześwit pomiędzy ramionami felg a zaciskami, obawiam się trochę o to...

http://s15.postimg.org/6mq7hvglz/image.jpg

http://s15.postimg.org/jkmo57own/image.jpg

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 11:12 ----------

zastanawiał się ktoś nad modem manetek kierunków, żeby miały swoje podświetlenie?:wink:

nie jaraj tyle :grin::grin::grin::grin:

...chociaz w sumie ja też lubie jak jest dużo świecidełek :decayed: dlatego dekory sobie podświetliłem :decayed:

ale z manetkami cięzko bedzie coś zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo dzisiaj tak spojrzałem na nie i takie biedne są bladziutkie :) a wszystkie inne rzeczy się świecą

rzucam wyzwanie, kto ogarnie tego moda :D jeszcze czegoś takiego tutaj nie widziałem :)

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:35 ----------

czas na wymianę sprzęgła, które ślizga się już od kilku miesięcy, to zużyte nie daje rady 206km 440nm, pytanie co kupić? boję się, że jak zmienię na takie samo tylko nowe, to po 30tys przez taką moc zrobi się to samo... jak myślicie?

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 17:54 ----------

no... nikt nie pomoże? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij tarcze do wawy do obicia kewlarem 150zł plus koszta wysyłki , jak masz dwumas dobry to będziesz miał tylko niewielkie koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale może być tak ze na nowym zestawie zacznie się ślizgać to wtedy można obić samo sprzęgło nowym kewlarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to na pewno nowe sprzęgło kupię, tylko ew. jakie lub czy to seryjne (Sachs?) rzeczywiście gdzieś wzmocnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka, lubie czarne auta , sam niegdy nie mialem, wiec pewnie temu. Mody na plus najpierw moc hamulce, później stylistyka, z czasem beda pewnie wieksze kola i zawieszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem tu SPRZEGLA REGENERACJA

starą tarcze obiłem kewlarem docisk splanowali do tego dokupiłem nowy dwumas luka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do ECU Project (u niech robiłem program i u nich zrobię wymianę sprzęgła) powiedzieli mi, że seryjne zdrowe sprzęgło z BRD wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do ECU Project (u niech robiłem program i u nich zrobię wymianę sprzęgła) powiedzieli mi, że seryjne zdrowe sprzęgło z BRD wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...
no tak, masz potwierdzenie jak wytrzymuje... ile zrobiłeś na programie?

że nie ślizga to jedno, a żywotność to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę

nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę

nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy

To ja bym musiał co roku zmieniać :doh: trochę mało ale kto bogatemu i gniewnemu zabroni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę

nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy

45 tys.... Nie no super...:grin::grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...