Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant - tylne glosniki graja ciszej


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w moim avancie jest radio Concert II z aktywnym tyłem. Problem polega na tym, że tylnych głośników i subwoofera prawie nie słychać. Głośniki oczywiście grają, ale dużo ciszej niż przód. Na tylnym siedzeniu też bardziej słychać przód, z przodu w ogóle nie słychać basu z subwoofera. W radiu balance i fader ustawione na 0. Czy tak ma być? Czy jedyną opcją jest ustawienie fader bardziej na tył? Głównie chodzi mi o to żeby odciążyć trochę przednie głośniki bo teraz cały bas idzie z nich.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten typ tak ma, choć mogę się mylić... Mam B6 w sedanie, aktywny tył, radio symphony 2 i tył gra dużo ciszej od przodu. Fader i balance mam ustawione na 0. Taka mała rada... Poszukaj wzmaka i suba bose, zamontuj to zamiast tego co masz aktualnie - różnica będzie duża. Lub kompletne bose jeśli masz więcej pln-ów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam concerta II z aktywnym tyłem i głośniki na tyle grają ciszej :) tak wiec zgodzę się z przedmówcą :) ten typ tak ma.

Jeśli chodzi o mnie to wydaje mi się ze sprzęt gra całkiem przyzwoicie a osoby co podróżują z tylu nie zawsze chcą słuchać muzyki tak głośno jak kierowca :>

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył jest tak zestrojony żeby był tłem dla przodu. Przecież to logiczne, że scena tworzy się z udziałem przedniego systemu i całość ma grać pod kierowcę. Tak projektowanych jest większość systemów car-audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...