Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nakładki chrom na lusterka A4 B5 lift - problem


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,.

Chciałem do swojej B5 z 2001r założyć chromowe nakładki na lusterka lecz nigdzie ich nie moge dostać gdyż są tylko wystawione do modeli do 01,99r, bo ponoc lusterka po lifcie od 99r do 01r maja inny kształt i nie ebda te pasować.

Potrzebuje takie nakładki ale spasowane do lifta od 99 do 01r, spotkał sie juz ktoś z tym?

Gdzie takie coś znajde?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem juz je widziałem bardzo ładne.

W tym rzecz, że szukam samych nakładek z tego względu, że z kasiorką stoję jak stoję i jak na razie nie moge dać 300zł na takie cacka ;) Za tą kasę mam przyciemnione szybeczki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyciemnij szyby i zbierz kase na lusterka .... nie rób nic pól srodkami albo szukaj na allegro okazji czasami sa takie :) sam tak zroiłem auto .... i jestem zdania szukajcie a znajdziecie ..... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie nakładki, tak pieknie wyglądaja przez szybe jak na nie patrzysz, że po tygodniu to zerwiesz:whistling: jak sie bawic to tylko kompletne obudowy in-pro, albo lakier chrom i malowac swoje obudowy

http://www.custom-shop.pl/pic/hok/MC00.jpg do tego dobra baza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to maccie razję, zalęży mi żeby to było dobre i ładnie wygłądało, bo tandety w takim aucie bym nie chciał a myśałem, że te nakładki bedą ok bo ludzie niby kupują ale jak po pewnym czasie mają wyglądać strasznie to podziękuje i pozbieram kasiorkę i założe obudowy jednak ;)

Dzięki koledzy za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi po pewnym czasie, bo efektu chromu to nie stacaą, ale po naklejeniu zobaczysz co znaczy n ie estetycznosc w wykonankiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie miałem kiedyś to badziewie w aucie i zerwałem od razu jak przywiozłem autko :naughty: nie pali się pozbierasz kaskę i kupić in-pro i na pewno będziesz zadowolony w dodatku swoje stare obudowy sprzedasz i coś ci się tam zwróci zawsze :naughty: albo zrób tak jak pisze Kowi87 maluj w chrom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi malowanie w chrom to tez będzie dobre rozwiązanie? Jaki będzie tego efekt? Wydaję mi się, że napewno nie taki jak in-pro. |Malował juz ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz to porządnie i zastosujesz tą farbe co wkleiłem to efekt bedzie dobry, tylko kwestia malowac według zaleceń, z tym ze to drogo moze wyjsć

a spreye typu chrom odpusc sobie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechałem do znajomego lakiernika i z tym malowaniem w chrom to powiedział żeby odpuścić za drogo wychodzi ten interes a efekt jest umiarkowany wiec musisz sam zdecydować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...